A2 Süper Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Misafir Takım
Hakemler
03.10.2015
13:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI
M.TÜRK GÜCÜ
TÜRK OCAĞI
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) CEMAL SARI
(Y) İSMAİL EGELİ
03.10.2015
13:30
GİRNE PIA BELLA SAHASI
YENİCAMİ
B.BAĞCIL
(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) MUAMMER NİHAT
(Y) HAMDİ ÖKTEN
03.10.2015
13:30
CİHANGİR STADI
CİHANGİR
GAÜ ÇETİNKAYA
(H) MERT ERCAN BULUT
(Y) OLGUN CANİK
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
04.10.2015
13:30
MARAŞ STADI
MORMENEKŞE
GENÇLER BİRLİĞİ
(H) DAVUT CANKURT
(Y) HACI AHMET ÖZER
(Y) DOĞAN YILDIZ
04.10.2015
13:30
GÜZELYURT SENTETİK SAHA
BİNATLI
DEĞİRMENLİK
(H) EMİNE YARKIN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) NURHAN SALDIRAY
04.10.2015
13:30
GİRNE PIA BELLA SAHASI
D. TÜRK BİRLİĞİ
KÜÇÜK KAYMAKLI
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) EROL SABIR
(Y) EREN ZEKİ UÇAR
04.10.2015
13:30
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI
LEFKE
YENİ BOĞAZİÇİ
(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) GÜLTEKİN TİMEL
(Y) RECEP YAMUK
A2 Birinci Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Misafir Takım
Hakemler
03.10.2015
13:30
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI
GÖÇMENKÖY
G.HALK EVİ
(H) MEHMET ERASLAN
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) NURHAN SALDIRAY
03.10.2015
13:30
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI
ESENTEPE
DENİZLİ
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) İRFAN ALICI
(Y) EREN ZEKİ UÇAR
03.10.2015
13:30
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASI
B. ÜLKÜ YURDU
GENÇLİK GÜCÜ
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
03.10.2015
13:30
MARAŞ STADI (SENTETİK)
DUMLUPINAR
YALOVA
(H) ERDİ ALPASLAN
(Y) DAVUT CANKURT
(Y) DOĞAN YILDIZ
04.10.2015
13:30
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK)
GÖRNEÇ
DÜZKAYA
(H) CEMAL SARI
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
04.10.2015
13:30
GÖNYELİ STADI (SENTETİK)
GÖNYELİ
KARŞIYAKA
(H) OLGUN CANİK
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) HAMDİ ÖKTEN
04.10.2015
13:30
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI
LAPTA
HAMİTKÖY
(H) MURAT İZCİ
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) MEHMET ERASLAN
A2 İkinci Lig
Tarih
Stat
Ev Sahibi Takım
Misafir Takım
Hakemler
03.10.2015
13:30
GÖNYELİ STADI (SENTETİK)
ORTAKÖ
MARAŞ
(H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) MURAT İZCİ
(Y) TURGAY MİSK
03.10.2015
13:30
TÜRKMENKÖY MEHMET ALİ TOKER STADI
TÜRKMENKÖY
İSKELE TRABZON
(H) DOĞAN ELMALI
(Y) HASAN ERİŞ
(Y) HACI AHMET ÖZER
03.10.2015
13:30
BEYLERBEYİ DR. ALİ ÖZSOY STADI
TATLISU
GEÇİTKALE
(H) EROL SABIR
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) ALİ KARAHASAN
03.10.2015
13:30
TATLISU RAUF RAİF DENKTAŞ STADI (SENTETİK)
AKOVA
OZANKÖY
(H) MUSTAFA BARDAK
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) SERTAN ALKIN
04.10.2015
13:30
BALIKESİR STADI (SENTETİK)
BOĞAZİÇİ
DOĞANCI
(H) İRFAN ALICI
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) İSMAİL EGELİ
04.10.2015
13:30
VADİLİ 14 AĞUSTOS STADI
VADİLİ
A.YEŞİLOVA
(H) LATİF ERİŞMEN
(Y) MUSTAFA BARDAK
(Y) MESUT BOZLAR