KTFF U15 Ligi 1.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | |
---|---|---|---|---|---|
23.02.2020 09:30 |
Yeni Erenköy Stadı | Büyükkonuk |
- |
Dipkarpaz |
|
23.02.2020 11:00 |
Yeni Erenköy Stadı | Sipahi |
- |
Tatlısu Seracılar |
|
23.02.2020 14:30 |
Mehmetçik Stadı | Bafra |
- |
1461 İskele Trabzonspor |
KTFF U15 Ligi 2.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | |
---|---|---|---|---|---|
22.02.2020 14:30 |
Maraş Necip Halil Kartal Stadı |
Maraş |
- |
Yonpaş Dumlupınar |
|
22.02.2020 09:30 |
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı | Çanakkale |
- |
Mağusa Türk Gücü |
|
22.02.2020 09:30 |
Gazimağusa Canbulat Stadı |
Yenişehir |
- |
Güvercinlik |
KTFF U15 Ligi 3.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | |
---|---|---|---|---|---|
23.02.2020 09:30 |
Cihangir Antrenman Sahası | Cihangir |
- |
Akıncılar |
|
23.02.2020 14:30 |
Vadili 14 Ağustos Stadı |
Vadili |
- |
Değirmenlik |
|
23.02.2020 14:30 |
Mormenekşe Cemal Balses Stadı | Mormenekşe |
- |
Yeniboğaziçi |
KTFF U15 Ligi 4.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | |
---|---|---|---|---|---|
22.02.2020 09:30 |
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası |
Gençlik Gücü |
- |
Göçmenköy |
|
23.02.2020 09:30 |
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası |
Çetinkaya |
- |
Küçük Kaymaklı |
|
23.02.2020 14:30 |
Gönyeli Stadı | Gönyeli |
- |
Yenicami |
KTFF U15 Ligi 5.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | |
---|---|---|---|---|---|
23.02.2020 14:30 |
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı |
Karşıyaka |
- |
Lapta |
|
23.02.2020 09:30 |
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı |
Düzkaya |
- |
Türk Ocağı Limasol |
|
23.02.2020 09:30 |
Girne Pia Bella Sahası |
Doğan Türk Birliği |
- |
Merit Alsancak Yeşilova |
KTFF U15 Ligi 6.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | |
---|---|---|---|---|---|
22.02.2020 14:30 |
Lefke 16 Ağustos Stadı | Lefke |
- | Baf Ülkü Yurdu |
|
22.02.2020 14:30 |
Göçmenköy Stadı | Alayköy Gençlik |
- |
Binatlı |
|
23.02.2020 14:30 |
Bostancı Bağcıl Stadı | Bostancı Bağcıl |
- |
Dikmen Gücü |