banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Ayorgi Hakemler Garga avı için yasak bölgeye girdi..! (5-1) Garga
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

U15 Ligi'nde Haftanın Programı Açıklandı..!
banner98

KTFF U15 Ligi 1.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.02.2020

11:00
Dipkarpaz Stadı

Dipkarpaz TSK
-
Detaylar


Bafra SK
15.02.2020

14:30
İskele Cumhuriyet Stadı

1461 İskele Trabzonspor
-
Detaylar


Tatlısu Seracılar SK
15.02.2020

10:00
Yeni Erenköy Stadı

Büyükkonuk BİASK
-
Detaylar


Sipahi TSK





KTFF U15 Ligi 2.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.02.2020

14:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)

Maraş GSK
-
Detaylar


Çanakkale TSK
16.02.2020

09:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)

Yonpaş Dumlupınar TSK
-
Detaylar


Yenişehir SK
16.02.2020

10:00
Dörtyol Stadı (Sentetik)

Güvercinlik İYSK
-
Detaylar


Mağusa Türk Gücü





KTFF U15 Ligi 3.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.02.2020

14:30
Akdoğan Özgürlük Stadı

Akıncılar GSK
-
Detaylar


Mormenekşe GBSK
15.02.2020

11:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi DSK
-
Detaylar


Değirmenlik SK
16.02.2020

14:30
Cihangir Antrenman Sahası

Cihangir GSK
-
Detaylar


Vadili TÇBSK





KTFF U15 Ligi 4.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.02.2020

14:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası

Yenicami AK
-
Detaylar


Çetinkaya TSK
15.02.2020

09:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK
-
Detaylar


Gönyeli SK
16.02.2020

14:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)

Göçmenköy İYSK
-
Detaylar


Küçük Kaymaklı TSK





KTFF U15 Ligi 5.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.02.2020

09:30
Girne Pia Bella Sahası

Girne Halk Evi
-
Detaylar


Doğan Türk Birliği
16.02.2020

09:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)

Merit Alsancak Yeşilova
-
Detaylar


Düzkaya KOSK
16.02.2020

14:30
Girne Pia Bella Sahası

Türk Ocağı Limasol
-
Detaylar


Karşıyaka ASK





KTFF U15 Ligi 6.Grup

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.02.2020

14:00
Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke TSK
-
Detaylar


Bostancı Bağcıl SK
15.02.2020

14:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası

Binatlı YSK
-
Detaylar


Dikmen Gücü SK
16.02.2020

14:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası

Baf Ülkü Yurdu
-
Detaylar


Alayköy Gençlik SK
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75