banner108
Öne Çıkanlar hem yiyor..! Deniz tamam Hasan Göksun Abisinin yanına döndü..! Mesarya Gücüne Güç Kattı.. Okçular yarışacak
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Transfer listesi açıklandı..!
banner98

 



       2015-2016 Futbol Sezonu Planlaması gereği Ara Transfer Dönemi, yerli statüdeki futbolcular için tamamlanmasının ardından takım değiştiren 209 futbolcunun listesi açıklandı.

Futbolcu

Transfer Türü

Kulüp

Turan İlçiktay

GT

Akova

Hasan Özkan

GT

Akova

Kamil Ergenekon

GT

Akova

Osman Çobanoğlu

GT

Akova

Volkan Kıstı

GT

Akova

Talat Dağer

T

Yeşilova

Aksel Kaptanoğlu

T

Yeşilova

Cevdet Çağer

T

Yeşilova

Bayram Özgün

GT

Yeşilova

Cenker Yazar

GT

Yeşilova

Çağatay Gürler

GT

Yeşilova

Tarkan Baloğlu

GT

Yeşilova

İsmail Kovancı

GT

Baf Ülkü Yurdu

Murat Songur

GT

Baf Ülkü Yurdu

Hasan Pilli

GT

Baf Ülkü Yurdu

Aygün Manga

GT

Baf Ülkü Yurdu

Erdoğan Abakan

GT

Baf Ülkü Yurdu

Ege Gök

T

Boğaziçi

Erken Özoğul

T

Boğaziçi

Barış Özkol

T

Boğaziçi

Kemal Kırıkkale

T

Boğaziçi

Murat Yiğen

GT

Boğaziçi

Doğukan Şengül

GT

Boğaziçi

Murat Bolattan

GT

Boğaziçi

Cahit Solkanat

GT

Bağcıl

Bilal Çeri

GT

Bağcıl

Ahmet Ercen

GT

Çanakkale

Hazar Aşcıoğlu

GT

Çanakkale

Ogün Köksal

GT

Çanakkale

Uygar Küçüksu

GT

Çanakkale

Kemal Saydağ

GT

Çanakkale

İsmail Aktu

GT

Çanakkale

Emre Aslan

GT

Çanakkale

Halil Canbazoğluları

GT

Çanakkale

Arda Akyazı

GT

Çanakkale

Erol Adem

GT

Çanakkale

Haşim Bolel

GT

Çanakkale

Kağan Görneçli

GT

Değirmenlik

Uğur Balkan

GT

Değirmenlik

Rifat Hacıarifoğlu

GT

Değirmenlik

Onurhan Yalçın

GT

Değirmenlik

Turgut Emirtaneoğlu

GT

Değirmenlik

Reşit Erişik

GT

Değirmenlik

Mehmet Volkan

GT

Denizli

Reşat Erkıvanç

GT

Denizli

Raif Denktaş Pehlivan

GT

Doğan Türk Birliği

Lütfi Emirsoyu

T

Doğancı

Eyüp Canlı

GT

Doğancı

Yusuf Emirsoyu

GT

Doğancı

Burak Esendağ

GT

Doğancı

Hasan Kavuzkoz

GT

Doğancı

Joe Engin Özdemli

GT

Doğancı

Yakup Dallı

GT

Doğancı

Fahri Üçöz

GT

Doğancı

Aziz Baykent

GT

Doğancı

Salih Özdoğanoğlu

GT

Doğancı

Mehmet Sergey

GT

Doğancı

Ender Meta

T

Dumlupınar

Hasan Bayandursun

T

Dumlupınar

Ömer Kotbaş

GT

Dumlupınar

Mehmet Çavuş

GT

Dumlupınar

İbrahim Salın

T

Düzkaya

Necati Çoban

GT

Düzkaya

Caner Güçlüer

GT

Düzkaya

Erdoğan Murat

GT

Düzkaya

Uğurcan Başayak

GT

Düzkaya

Uğur Tok

T

GAÜ Çetinkaya

Serhan Önet

GT

GAÜ Çetinkaya

Asım Pil

GT

GAÜ Çetinkaya

Serkan Önet

GT

GAÜ Çetinkaya

Doğukan Mert Kurt

GT

GAÜ Çetinkaya

Alkın Halitoğlu

GT

Geçitkale

Nahit Çavuşoğlu

GT

Geçitkale

Mehmet Cemal İpekcioğlu

GT

Geçitkale

Baran Demir

GT

Geçitkale

Ömer Kuruçolak

GT

Geçitkale

Ercem Özkılıçlar

GT

Geçitkale

Mustafa Şaşmaz

GT

Geçitkale

Ateş Yağış Erzen

GT

Geçitkale

Rifat Emirhan

GT

Geçitkale

Mehmet Sporcuoğlu

GT

Gençlik Gücü

Fırat Kasım

GT

Gençlik Gücü

Sami Arap

T

Girne Halk Evi

Enis Toprak

T

Girne Halk Evi

Tufan Gençay

T

Girne Halk Evi

Yaşar Şah

GT

Girne Halk Evi

Salih Can Arslan

GT

Girne Halk Evi

Salim Tayançlı

T

Göçmenköy

Serkan Kimyacı

T

Göçmenköy

Mehmet Aygörmez

GT

Göçmenköy

Ali Yeşildal

GT

Göçmenköy

Oğuzhan Kara

GT

Göçmenköy

Tahir Soukoluk

T

Gönyeli

Ertuğ Erçin

T

Gönyeli

Cemal Yaşınses

GT

Gönyeli

Salih Seyyar

GT

Gönyeli

Mustafa Dağman

GT

Gönyeli

Yusuf Derman

GT

Gönyeli

Mehmet Barkınay

GT

Gönyeli

Çağakan Kılıç

GT

Gönyeli

Sabri Uskanbaş

GT

Gönyeli

Mustafa Salman

GT

Gönyeli

Cemre Nasıroğlu

GT

Görneç

Fehim Yılmaz

GT

Görneç

Çayan Çeko

GT

Görneç

İrfan Boşnak

GT

Görneç

Hüseyin Keleş

GT

Görneç

Metin Dağaşaner

GT

Hamitköy

Kemal Ağrı

GT

Hamitköy

Hüseyin Yıldız

GT

Hamitköy

Emir Yeniçeri

GT

İskele Trabzon

Can Alp Kırcan

GT

İskele Trabzon

Ayberk Ata Özmen

GT

İskele Trabzon

Abdurrahman Sevindik

GT

İskele Trabzon

Hüseyin Ulak

GT

İskele Trabzon

Kağan  Tığ

GT

İskele Trabzon

Cenk Aras Özfuttu

GT

İskele Trabzon

Abdi Morkaya

GT

İskele Trabzon

Mehmet Turgut

GT

İskele Trabzon

İsakcan Bakar

GT

İskele Trabzon

Berkan Akgüç

GT

İskele Trabzon

Deniz Bulut

GT

İskele Trabzon

Sefer Buğra Altundağ

GT

İskele Trabzon

Salih Ünlüsoy

GT

İskele Trabzon

Berk Büyükkal

GT

İskele Trabzon

Tamay Görgün Fenercioğlu

GT

İskele Trabzon

Arda Yıldız

GT

İskele Trabzon

Mehmet Uysal

GT

İskele trabzon

Murat Abuzet

GT

İskele Trabzon

Erkal Ekşi

GT

İskele Trabzon

Ahmet Özlüses

T

Karşıyaka

Ahmet Yurt

T

Karşıyaka

Alihan Çakır

T

Karşıyaka

Kemal Çelıkkıran

GT

Karşıyaka

Mehmet Polat

GT

Karşıyaka

Bahaeddin Sakaryalı

GT

Karşıyaka

Ahmet Zaifoğlu

T

Kaymaklı

Erkan Neval Esengül

GT

Kaymaklı

İbrahim Çıdamlı

GT

Kaymaklı

Ahmet Kara

T

Gençler Birliği

Burak Altınışık

T

Gençler Birliği

Ahmet Ak

GT

Gençler Birliği

Kadir Erol

GT

Gençler Birliği

Akın Topal

T

Lapta

Beyhan Kurtarankartal

T

Lapta

Yasin Kansu

T

Lapta

Mehmet Gürpınar

GT

Lapta

Onur Uruk

GT

Lefke

Muzaffer Yazıcı

T

Mağusa Türk Gücü

Berkan Sünmez

GT

Mağusa Türk Gücü

Altay Rüzgar

GT

Mağusa Türk Gücü

Devrim Erdoğan

GT

Mağusa Türk Gücü

Fırat Zengin

GT

Mağusa Türk Gücü

Nevzat Duran

GT

Mağusa Türk Gücü

Mehmet Çil

GT

Mağusa Türk Gücü

Hakan Ünlücan

T

Maraş

Hüseyin Müezzinoğlu

GT

Maraş

Şevki Emir

GT

Maraş

Ali İşlek

GT

Maraş

Ramazan Tebelleşol

GT

Maraş

Ali Bayır

T

Mormenekşe

Fikri Kahraman

GT

Mormenekşe

İltaç Çırakoğlu

GT

Mormenekşe

Fuat Bender

T

Ortaköy

Berk Göksoylu

T

Ortaköy

Asaf Yorgancıoğlu

T

Ortaköy

Hüseyin Şevki

T

Ortaköy

Urascan Önem

GT

Ortaköy

Fırat Baştürk

GT

Ortaköy

Salih Çoban

GT

Ortaköy

Hasan Atalay

GT

Ortaköy

Hamit Çakaloğlu

T

Tatlısu

Süleyman Konyalıoğlu

T

Tatlısu

Adem Özberenk

GT

Tatlısu

Yasin Bakacak

GT

Tatlısu

Hakan Elek

GT

Tatlısu

Aytekin Gücel

GT

Tatlısu

Cengizhan Yaran

GT

Tatlısu

Mustafa Batuhan Altay

GT

Türk Ocağı

Emrah Yılmazer

GT

Türk Ocağı

Burak Sarıkaya

GT

Türk Ocağı

Mustafa Avcı

GT

Türk Ocağı

Eser Yücel

GT

Türk Ocağı

Deniz Kibar

GT

Türk Ocağı

Mustafa İnanç

GT

Türk Ocağı

Emrecan Telsiz

GT

Türk Ocağı

Atakan Tutar

GT

Türkmenköy

Sait Uzun

GT

Türkmenköy

Biray Topaloğlu

GT

Türkmenköy

Mustafa Tatay

GT

Vadili

Emrah Özdemir

GT

Vadili

Ergün Günece

GT

Vadili

Mehmet Emin Çetin

GT

Vadili

Güncel Karayel

GT

Vadili

Serhan Aydınel

GT

Yalova

Murat Gertik

GT

Yalova

Salih Niyazi Dalgıç

GT

Yalova

Menteş Mertkaya

GT

Yalova

Zeki Taçsoy

GT

Yeni Boğaziçi

Hüseyin Genel

GT

Yeni Boğaziçi

Fatih Şimşek

GT

Yeni Boğaziçi

İsmail Bayraktar

GT

Yeni Boğaziçi

Mahmut Amasyalı

T

Yenicami

Tuğberk Demirkent

T

Yenicami

Hüseyin Alşan

GT

Yenicami

Kadir Çetinkaya

GT

Yenicami

Berk Çakır

GT

Yenicami

Musa Şanlıer

GT

Yenicami

Özgür Örencik

GT

Yenicami

 

 

 

 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75