banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Mart 2018 Çarşamba

Kriz Başlamadan Çözüldü..!
banner62

Spor Yazarları Antalya’ya Uçtu..!

KTSYD tarafından organize edilen Sporun Vizyonu Eğitim Semineri için 65 kişilik spor yazarları kafilesi bugün Antalya’ya gitti. Uzun yıllardır gerçekleşen ve bu yıl Antalya’da dördüncüsü gerçekleştirilecek olan seminer Miracle Resort Hotel’de yer alacak. Seminer yarın sabah saat 09.45’te açılış töreni ile başlayacak.

13 Ocak 2018 Cumartesi 00:08
Bu haber 134 kez okundu
Spor Yazarları Antalya’ya Uçtu..!
 
Spor Yazarlığının Milenyum Yolculuğu

Seminerin ilk oturumunda “Spor Yazarlığının Milenyum Yolculuğu” konu başlığı irdelenecek. Bu oturumda konuşmacı olarak KTSYD’nin üçüncü ve dördüncü başkanları Hasan Hastürer ile Songuç Kürşad yer alacak.

 

Medyada Kadın Olmak

Günün ikinci oturumunda ise “Medyada Kadın Olmak” konusu ele alınacak. Oturumda TRT Spor ve Radyo Spor sunucusu ve gazeteci Başak Koç’un yanı sıra BeinSports spor spikeri Şükran Albayrak konuşmacı olarak yer alacak.

 

Özen, Aydın ve Dizdar son oturumda konuşmacı olacak

Günün son oturumunda ise “Yazılı ve Görsel Medya ile Sosyal Medyanın Spor Kamuoyu Üzerine Etkisi” konusu irdelenecek. Oturumda BeinSports yorumcusu Önder Özen, NTVSpor yorumcusu Mert Aydın ve TRT Spor yorumcusu, Fanatik Gazetesi yazarı Cem Dizdar yer alacak. Spor yazarları 15 Ocak Pazartesi günü adaya dönecek.    Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55