banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Mart 2018 Çarşamba

Kriz Başlamadan Çözüldü..!
banner62

Remzi Krizi..! Dün Yeşilova, Bugün Türk Ocağı..!

Transferi yılan hikayesine dönen Remzi Betmezoğlu’nun şimdiki adresi Türk Ocağı oldu. Dün Yeşilova’ya verilmesi konusunda anlaşılan Remzi bugün de Türk Ocağı’na verilmesi konusunda anlaşıldı.

13 Ocak 2018 Cumartesi 22:45
Bu haber 1155 kez okundu
Remzi Krizi..! Dün Yeşilova, Bugün Türk Ocağı..!
 

Dün Çağrı Kral ile birlikte 250 Bin TL karşılığında Merit Alsancak Yeşilova takımına transfer olduğu açıklanan Remzi Betmezoğlu bu akşam üzeri Türk Ocağına kiralandı.

Çağrı Kral ile birlikte bugün Gençler Birliği ile oynanan hazırlık karşılaşması sonrası Türk Ocağı yöneticileri tarafından kampa götürülmek üzere aranan Remzi Betmezoğlu yaşanan olay karşısında ise şaşkınlık içerisinde.

Federasyon Başkanı Hasan Sertoğlu nezaretinde yapılan iki kulüp Başkan’ı arasındaki görüşme sonrası iki oyuncunun Merit Alsanacak Yeşilova ile büyük oranda anlaşma sağlaması sonrası yaşanan olay karşısında ne olacağı merakla bekleniyor.

Türk Ocağı’nın bugün 110 Bin TL’ye 2 çek karşılığı K.Kaymaklı ile anlaştığı ve Yarın sabah Remzi’yi kampa katacağı öğrenilirken M.A.Yeşilova başkanı Redif Nurel’in şu an Remzi’nin evinde Çağrı ile birlikte görüşme gerçekleştirdiği sızan bilgiler oldu.

Çağrı Kral’ın ise Lefke’ye gönderilmesi gündeme bomba gibi düşen yeni bir gelişme oldu.

Yaşanan bu gelişmelerin ödeme konusunda Merit Alsancak Yeşilova ile k:kaymaklı başkanı Hasan Tosunoğlu arasında sorunlar olduğu için geliştiği bilgisi edinildi.

     Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55