banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Mart 2018 Çarşamba

Kriz Başlamadan Çözüldü..!
banner62

Redif Nurel: Remzi İçin Biz Sözümüzün Arkasındayık..!

Transferi yılan hikayesine dönen Remzi Betmezoğlu’nun karışan transferi sonrası Merit Alsancak Yeşilova başkanı Redif Nurel spor servisine çarpıcı açıklamalar yaptı.

14 Ocak 2018 Pazar 04:35
Bu haber 1532 kez okundu
Redif Nurel: Remzi İçin Biz Sözümüzün Arkasındayık..!
 

Başarılı başkan Redif Nurel’in Tosunoğlu’ndan Fahri Altınör’e kadar çarpıcı açıklamaları şöyle;

Para konusunda herhangi bir sorun yoktu. Sayın Tosunoğlu tek çeki bile kabul etmedi. Nakit istedi. Hafta sonu olduğu için para işi hafta arasına kaldı. Çarşambaya anlaştık. Anlaştığımız ortamda Sayın Federasyon Başkanı Sertoğlu, Tosunoğlu, Remzi, Çağrı, Tosunoglu’nun oğlu ve ben vardık.


Birbirimize söz verdik. Benim adım Redif Nurel. Bu günüme kadar sözümle adam oldum öyle de devam edeceğim. Pazartesi nakit parayı götürecem. Sayın Tosunoğlu da sözünde durursa bu iş biter. Sayın  Tosunoglu’nun da sözünden döneceğine inanmıyorum.


Diğer taraftan Ocak başkanı sayın Fahri Altınör'le perşembe günü bu konuyu konuştum ve bana Remzi’den vazgeçtiğini o parayı ödemeyeceğini söyledi. Öyle ki o almayı düşünüyorum deseydi ben bu transferin üstüne giymeyecektim. Ama Remzi’yi çok sevdiğim için ve Kaymaklı’da mutsuz olduğunu bildiğim için bu transferi yaptım.


Bugün ve akşam çıkan bu haberlerin arkasından kardeşim gördüğüm Fahri Altınör’ün, Remzi’nin bizim hazırlık maçında olduğu sırada bu transfer girişiminde bulunup böyle bir transferi açıklaması beni de Remzi’yi de Türk Ocağına sempatisi olan Alsancak camiasını da şoke etti.


Fahri Altınör benim kardeşimdir ve ben öyle de kalmasını isterim. Bu konudan haberi da olduğunu düşünüyorum ve gereğini yapacağından da eminim. Her şey geçici dostluklar kalıcıdır.


Biz sözümüzün arkasındayız. İnşallahta tüm kesimler doğru yoldan şaşmayarak bu transfer sorunsuz çözülecektir.

     Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55