banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Mart 2018 Çarşamba

Kriz Başlamadan Çözüldü..!
banner62

Özakıncı’dan büyük tepki..!

K-PET Birinci Lig ekiplerinden Göçmenköy’de takımın başında sadece 1 hafta görev yaptıktan sonra yolları ayrılan teknik adam Fırat Özakıncı, bu duruma tepki gösterdi ve bir açıklama yaptı.

08 Kasım 2017 Çarşamba 00:20
Bu haber 2623 kez okundu
Özakıncı’dan büyük tepki..!
 
Teknik Patron Fırat Özakıncı sözlerinde şu ifadelere yer verdi. Yıllarca gerek Futbolculuk gerek Antrenörlük gerekse Beden eğitimi öğretmeni olarak hizmet vermeye çalıştığım ülkemizde, son bir hafta içerisinde yaşamış olduğum talihsiz ve aynı zamanda etik olmayan davranışlar beni ciddi şekilde üzmüştür.


Basında çıkan Göçmenköy spor kulübünden istifa ettiğim doğru değildir. Göçmenköy başkan ve yöneticilerinin yanlış yönlendirmesindendir. Hiç bir sebep ve açıklama yapmadan 4 antrenman ve 1 maç sonunda görevden alınmam, ülkemizde antrenörlük yaparak hizmet vermeye çalışan meslektaşlarımızın bu şekilde onuru, haysiyeti, gururunu rencide eden, sırf kendi egolarını tatmin etmek için bu mesleğe gönül vermiş hocalarla oyun oynarcasına ciddiyetsiz ve samimiyetsiz davranmaları düşündürücüdür.


Üyesi olduğum Kıbrıs Türk Antrenörler derneğinin sessiz kalarak kendi üyelerine sahip çıkmamasına da anlam veremem. Bu yaşanan olayı sadece kendi adıma değil tüm antrenörlere yapılmış kabul ediyorum. Etik olmayan bu davranışı kınanmasını, kendi üyesini korumasını ve yetişen genç nesil antrenörlerin bu şekilde heyecanlarının kırılmasına izin vermemesini beklerim.

 

 

 

     Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55