banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik Süreci Basınla Paylaştılar Dipkarpazın gururu oldu Nevzat sahalara döndü U 17
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

MAÇ GÜNLERİ DEĞİŞTİ..! Yarın 1, Pazar 14 Maç Var..!
banner98

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ile Spor Dairesi Müdürü Alkan Değirmencioğlu arasında yapılan görüşmeler sonucunda sentetik sahalarda oynanacak maçlar hariç, tüm maçlar 09.12.2018 Pazar gününe alındı. KTFF ayrıca U21 Süper Lig, U21 1.Lig ve U17 Ligi maçlarını da erteleme kararı aldı.

K-Pet Süper Lig
 

09.12.2018
14:00

İSKELE CUMHURİYET

STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

BAF ÜLKÜ YURDU

(H) TURGAY MİSK
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU

09.12.2018
14:00

LEFKOŞA ATATÜRK

STADI

ÇETİNKAYA

GENÇLİK GÜCÜ

(H) FEHİM DAYI
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) EREN ERDOĞAN

09.12.2018
14:00

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

YENİCAMİ

(H) ALİ ÖZER
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) ALİ AKÇINAR
(D) HAKAN ÜNAL

09.12.2018
14:00

GÜZELYURT ÜNER

BERKALP STADYUMU

BİNATLI

L. GENÇLER BİRLİĞİ

(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) AHMET ÖZKURTULUŞ

09.12.2018
14:00

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) MEHMET SEZENER
(Y) CEMAL SARI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZKAN

09.12.2018
14:00

ALSANCAK MUSTAFA

HİDAYET ÇAĞLAR STADI

MERİT A. YEŞİLOVA

GİRNE HALK EVİ

(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU

09.12.2018
18:30

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

GÖNYELİ

(H) KEREM ERAN
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) OSMAN KÜÇÜK

10.12.2018
18:30

GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI

TÜRK OCAĞI

ESENTEPE

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) EMRE ÖZTAŞLI



K-Pet 1.Lig
 

08.12.2018
14:00

AKOVA ERAY VUDALI

STADI

AKOVA VUDA

OZANKÖY

(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU

09.12.2018
14:00

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİBOĞAZİÇİ

YONPAŞ DUMLUPINAR

(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) HALİL ATLAR
(Y) ÖMER BOR
(D) NECMİ BULUT

09.12.2018
14:00

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

KARŞIYAKA

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) MURAT İZCİ
(D) ABDULLAH GENÇ

09.12.2018
14:00

BOSTANCI BAĞCIL

STADI

BOSTANCI BAĞCIL

DEĞİRMENLİK

(H) SERKAN DURMAZ
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(D) MUSTAFA TORUN

09.12.2018
14:00

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

MARAŞ

(H) EVREN KARADEMİR
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) SERKAN BAŞKAYA

09.12.2018
14:00

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

MESARYA

(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) OLGUN CANİK

09.12.2018
14:00

ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

YALOVA

(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(D) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU

09.12.2018
14:00

DOĞANCI EMEK STADI

DOĞANCI

HAMİTKÖY

(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(D) FERHAT TUNA

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75