banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
20 Mart 2018 Salı

Kulüpler Toplanıyor..! Futbol’da Boykot Kapıda..!
banner62

Kumpas Bildirisine, Biz imza attık ama..?

Ülkemiz futbolunda hakem sorununun bir gerçek olduğunu ve yayınlanan bildiriye imza attıklarını belirten Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü Yönetim Kurulu, “Kulübümüzün ne Yenicami Ağdelen Kulübü, ne de Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile kişisel bir sorunu yoktur” şeklinde açıklama yaptı

12 Mart 2018 Pazartesi 22:48
Bu haber 526 kez okundu
Kumpas Bildirisine, Biz imza attık ama..?
10 kulübün geçtiğimiz günlerde yayınladığı basın bildirisinde imzası bulunan Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü, dün kaleme alınan basın bildirisi ile düşüncelerine netlik getirdi.

“Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü Yönetim Kurulu, “Kimseyle kişisel sorunumuz yoktur” dedi. Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü Yönetim Kurulu, ülkemiz futbolunda hakem sorununun bir gerçek olduğunu ve sadece bu yıl değil, yıllardır devam ettiğinin bir gerçek olduğunu vurguladı.

Yayınlanan bildiriye bu nedenle imza attıklarını belirten Yönetim Kurulu, “Kulübümüzün ne Yenicami Ağdelen Kulübü, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Merkez Hakem Kurulu, ne de herhangi bir hakem ile kişisel bir sorunu yoktur” şeklinde açıklama yaptı. Yapılan hakem hatalarını her zaman dillendirmeye devam edeceklerini belirten Yönetim Kurulu; skorun değil, sporun önemli olduğunu vurguladı ve başta Yenicami Ağdelen Kulübü olmak üzere tüm Süper Lig takımlarına başarı diledi.

Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü Basın Açıklaması:

“Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak bizler, hakemlerimizin hata yaptıklarını yıllardır görüyor ve kabul ediyoruz. Ülkemiz futbolunda hakem sorunu bir gerçektir ve sadece bu yıl değil, yıllardır devam etmektedir. Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü olarak bizler, yayınlanan bildiriye bu nedenle imza attık. Ancak sporda dostluğu savunan ve tüm takımlarla dost olmayı hedefleyen kulübümüzün ne Yenicami Kulübü, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu ne de herhangi bir hakemle kişisel bir sorunu yoktur. Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü, karşılaşmaların skorlarını belirleyecek hakem hatalarının yapılmamasını arzulamaktadır. Bizler dün olduğu gibi bugün ve yarın da kendi işimize bakacağız. Hakem hatalarından medet ummayacak, yapılan hakem hatalarını her zaman dillendirmeye devam edeceğiz. Ülkemiz için skorun değil, sporun önemli olduğu bir futbol ligi ile birlikte; başta Yenicami Kulübü olmak üzere tüm Süper Lig takımlarına başarılar diliyoruz.

     Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55