banner108
Öne Çıkanlar 7. Geleneksel Gloria Jeans Coffees Satranç Şöleni Yapıldı..! Doğan yolunda..! Trabzonspor Fenerbahçe Maçının Hakemi Belli Oldu.. FLAŞŞŞ... İskeleden Beyazi bombası..! Okçular Salonda atacak
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

KKTC FUTBOL LİGLERİNDE GÜNÜN TOPLU SONUÇLARI,YARININ PROGRAMI VE PUAN DURUMLARI..!
banner98

K-Pet Süper Lig
 

ÇETİNKAYA

1 - 0

LEFKE

GÖNYELİ

2 - 2

CİHANGİR

TÜRK OCAĞI

1 - 1

M. A.YEŞİLOVA

10.03.2019
14:30

İSKELE CUMHURİYET STADI

GENÇLER BİRLİĞİ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) KEREM ERAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) SERKAN DURMAZ

10.03.2019
14:30

LEFKOŞA ŞHT.

HÜSEYİN RUSO STADI

GENÇLİK GÜCÜ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) HAKAN MUHTAROĞLU

10.03.2019
14:30

GÜZELYURT ÜNER BERKALP STADI

BİNATLI

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) YUSUF BAKAR
(D) OSMAN ÖZPAŞA

10.03.2019
14:30

ESENTEPE ERDAL

BARUT STADI

ESENTEPE

BAF ÜLKÜ YURDU

(H) MEHMET SEZENER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) FEHİM DAYI

11.03.2019
18:30

GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI

GİRNE HALK EVİ

YENİCAMİ AK

(H) ALİ ÖZER
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) HAKAN ÜNAL


 

K-Pet Süper Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

YENİCAMİ

20

15

3

2

56

23

33

48

2.

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

20

15

2

3

54

22

32

47

3.

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

20

14

0

6

42

21

21

42

4.

ÇETİNKAYA T

21

10

5

6

31

26

5

35

5.

LEFKE

21

10

4

7

37

29

8

34

6.

CİHANGİR

21

10

4

7

41

38

3

34

7.

MERİT A. YEŞİLOVA

21

10

4

7

36

36

0

34

8.

GÖNYELİ

21

10

3

8

35

30

5

33

9.

TÜRK OCAĞI LİMASOL

21

9

4

8

37

27

10

31

10.

BAF ÜLKÜ YURDU

20

7

6

7

37

32

5

27

11.

GENÇLİK GÜCÜ

20

6

4

10

40

48

-8

22

12.

BİNATLI

20

5

3

12

28

49

-21

18

13.

KÜÇÜK KAYMAKLI

20

3

7

10

22

49

-27

16

14.

L. GENÇLER BİRLİĞİ

20

3

6

11

22

49

-27

15

15.

ESENTEPE

20

4

1

15

20

43

-23

13

16.

GİRNE HALK EVİ

20

3

2

15

26

42

-16

11


BTM 1. Lig Kırmızı Grup
 

GEÇİTKALE

-
r

GAZİKÖY

DİPKARPAZ

0 - 2

GÖRNEÇ

VADİLİ

0 - 0

DÖRTYOL

MEHMETÇİK

4 - 2

TÜRKMENKÖY


 

BTM 1. Lig Kırmızı Grup Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GÖRNEÇ

14

10

3

1

46

13

33

33

2.

DÖRTYOL

14

9

4

1

34

10

24

31

3.

VADİLİ

13

9

3

1

34

9

25

30

4.

TÜRKMENKÖY

13

8

0

5

25

20

5

24

5.

SERDARLI

13

4

2

7

23

27

-4

14

6.

GEÇİTKALE

12

3

3

6

14

19

-5

12

7.

MEHMETÇİK

13

3

2

8

22

33

-11

11

8.

DİPKARPAZ

13

2

3

8

15

26

-11

9

9.

GAZİKÖY

13

1

0

12

11

67

-56

3


K-Pet 1.Lig
 

MARAŞ

0 - 1

GÖÇMENKÖY

HAMİTKÖY

0 - 0

AKOVA VUDA

YENİBOĞAZİÇİ

3 - 1

DOĞANCI

DEĞİRMENLİK

3 - 2

MESARYA

10.03.2019
14:30

BOSTANCI BAĞCIL

STADI

BOSTANCI BAĞCIL

DÜZKAYA

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) TURGAY MİSK

10.03.2019
14:30

GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI

YONPAŞ DUMLUPINAR

OZANKÖY

(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ

10.03.2019
14:30

KARŞIYAKA ERGİN

CEMAL ŞAHDUR STADI

KARŞIYAKA

YALOVA

(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) EMRE ÖZTAŞLI

10.03.2019
14:30

MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI

MORMENEKŞE

ÇANAKKALE

(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) HAKAN H. GÖK
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) HAKAN ÜNAL


 

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GÖÇMENKÖY

21

15

1

5

44

25

19

46

2.

OZANKÖY

20

12

4

4

38

26

12

40

3.

HAMİTKÖY

21

11

5

5

49

34

15

38

4.

AKOVA VUDA

21

10

7

4

50

25

25

37

5.

YALOVA

20

10

6

4

28

18

10

36

6.

DÜZKAYA

20

11

2

7

35

21

14

35

7.

KARŞIYAKA

20

7

7

6

33

29

4

28

8.

YONPAŞ DUMLUPINAR

20

7

6

7

38

30

8

27

9.

MESARYA

21

7

6

8

37

39

-2

27

10.

BOSTANCI BAĞCIL

20

8

2

10

36

34

2

26

11.

DOĞANCI

21

7

4

10

29

41

-12

25

12.

ÇANAKKALE

20

7

1

12

26

49

-23

22

13.

YENİBOĞAZİÇİ

21

6

3

12

25

39

-14

21

14.

MARAŞ

21

6

2

13

27

46

-19

20

15.

MORMENEKŞE

20

5

3

12

30

42

-12

18

16.

DEĞİRMENLİK

21

4

3

14

25

52

-27

15

U21 Süper Lig
 

GÖNYELİ

1 - 2

CİHANGİR

TÜRK OCAĞI LİMASOL

8 - 1

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

ÇETİNKAYA TSK

0 - 0

LEFKE TSK

10.03.2019
12:00

GİRNE PIA BELLA SAHASI

GİRNE HALK EVİ

YENİCAMİ

(H) ÖMER BOR
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL

10.03.2019
12:00

İSKELE

CUMHURİYET STADI

L. GENÇLER BİRLİĞİ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ILGAZ KAPTAN
(Y) RÜYA SAKALLI

10.03.2019
12:00

LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI

GENÇLİK GÜCÜ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) EREN ERDOĞAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ

10.03.2019
12:00

GÜZELYURT

SENTETİK SAHA

BİNATLI

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) ARİF MALEK
(Y) FERDİ GÜZEL

10.03.2019
12:00

ESENTEPE ERDAL

BARUT STADI

ESENTEPE

BAF ÜLKÜ YURDU

(H) HÜSEYİN BAZ
(Y) HALİL ATLAR
(Y) YUSUF ATLAR

U21 Süper Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

TÜRK OCAĞI LİMASOL

21

19

2

0

103

18

85

59

2.

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

20

15

3

2

79

17

62

48

3.

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

20

15

2

3

68

17

51

47

4.

YENİCAMİ

20

14

4

2

66

17

49

46

5.

BAF ÜLKÜ YURDU

20

12

3

5

53

31

22

39

6.

KÜÇÜK KAYMAKLI

20

11

5

4

39

19

20

38

7.

ESENTEPE

20

9

4

7

35

39

-4

31

8.

CİHANGİR

21

8

5

8

31

38

-7

29

9.

GENÇLİK GÜCÜ

20

8

3

9

51

31

20

27

10.

MERİT A. YEŞİLOVA

21

7

4

10

29

38

-9

25

11.

ÇETİNKAYA

21

7

3

11

44

38

6

24

12.

LEFKE

21

4

4

13

19

70

-51

16

13.

GÖNYELİ

21

4

2

15

21

67

-46

14

14.

L. GENÇLER BİRLİĞİ

20

3

3

14

18

74

-56

12

15.

BİNATLI

20

1

2

17

14

80

-66

5

16.

GİRNE HALK EVİ

20

1

1

18

11

87

-76

4


U21 1. Lig
 

MARAŞ GSK

2 - 4

GÖÇMENKÖY

HAMİTKÖY

3 - 1

AKOVA VUDA

DEĞİRMENLİK

2 - 1

MESARYA

10.03.2019
12:00

BOSTANCI BAĞCIL

STADI

BOSTANCI BAĞCIL

DÜZKAYA

(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN ABAY
(Y) AKAR KOÇ

10.03.2019
12:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

YONPAŞ DUMLUPINAR

OZANKÖY

(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

10.03.2019
12:00

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI

KARŞIYAKA

YALOVA

(H) MESUT BOZLAR
(Y) KUBİLAY TOK
(Y) BERKAY ÖRNEK

10.03.2019
12:00

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

ÇANAKKALE

(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) MAZLUM KARABOĞA

U21 1. Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

YONPAŞ DUMLUPINAR

20

18

2

0

80

11

69

56

2.

GÖÇMENKÖY

21

14

6

1

63

27

36

48

3.

DÜZKAYA

20

15

1

4

62

26

36

46

4.

MORMENEKŞE

20

15

0

5

78

23

55

45

5.

MARAŞ

21

11

5

5

49

29

20

38

6.

YENİBOĞAZİÇİ

20

10

2

8

48

34

14

32

7.

KARŞIYAKA

20

9

2

9

43

44

-1

29

8.

BOSTANCI BAĞCIL

20

9

1

10

39

62

-23

28

9.

YALOVA

20

8

3

9

39

46

-7

27

10.

MESARYA

21

7

4

10

40

44

-4

25

11.

DEĞİRMENLİK

21

7

1

13

40

58

-18

22

12.

ÇANAKKALE

20

6

2

12

27

44

-17

20

13.

HAMİTKÖY

21

6

2

13

31

68

-37

20

14.

OZANKÖY

20

5

4

11

35

60

-25

19

15.

AKOVA VUDA

21

5

1

15

34

72

-38

16

16.

DOĞANCI

20

0

0

20

0

60

-60

0



BTM 1. Lig Beyaz Grup
 

10.03.2019
11:00

LAPTA ŞHT. ŞEVKET

KADİR STADI

LAPTA

ORTAKÖY

(H) İSMAİL EGELİ
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

10.03.2019
11:00

ZÜMRÜTKÖY STADI

YILMAZKÖY

AYDINKÖY

(H) OLGUN CANİK
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) NURHAN KUTLUGÜN

10.03.2019
11:00

BEYLERBEYİ DR. ALİ

ÖZSOY STADI

TATLISU

DENİZLİ

(H) FERHAT TUNA
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) BATUHAN TAYSEN

10.03.2019
11:00

KARAOĞLANOĞLU

ORHAN DURAL STADI

KARAOĞLANOĞLU

ZÜMRÜTKÖY

(H) NECMİ BULUT
(Y) AHMET GENÇ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU

BTM 1. Lig Beyaz Grup Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

KARAOĞLANOĞLU

10

8

1

1

27

8

19

25

2.

LAPTA

10

6

3

1

23

13

10

21

3.

TATLISU

10

6

0

4

19

15

4

18

4.

DENİZLİ

10

5

1

4

19

13

6

16

5.

ORTAKÖY

10

5

0

5

19

18

1

15

6.

ZÜMRÜTKÖY

10

3

1

6

14

24

-10

10

7.

YILMAZKÖY

10

2

1

7

9

25

-16

7

8.

AYDINKÖY

10

1

1

8

15

29

-14

4

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75