banner108
Öne Çıkanlar Sivasta Gol Var Kral Attı 3 Kupalı Şampiyon Adaya geldi..! Cihangirde neşeli günler..! Sanlı veda etti
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

K-Pet Süper Lig ve 1. Lig'de 16. Hafta Maçları ile Diğer Lig Programları Açıklandı..!
banner98

 





K-Pet Süper Lig


26.01.2018
18:00

LEFKOŞA ATATÜRK

STADI

YENİCAMİ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

27.01.2018
14:30

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

TÜRK OCAĞI

27.01.2018
14:30

OZANKÖY MUSTAFA

ÖZKAYIM STADI

OZANKÖY

GAÜ ÇETİNKAYA

27.01.2018
14:30

ÜNER BERKALP

STADYUMU

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

MERİT A. YEŞİLOVA

28.01.2018
14:30

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

GENÇLİK GÜCÜ

KÜÇÜK KAYMAKLI

28.01.2018
14:30

YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİ BOĞAZİÇİ

LEFKE

28.01.2018
14:30

GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI

YALOVA

GENÇLER BİRLİĞİ

29.01.2018
18:00

ÜNER BERKALP

STADYUMU

BİNATLI

BAF ÜLKÜ YURDU



K-Pet 1.Lig

27.01.2018
14:30

AKOVA ERAY VUDALI STADI

AKOVA VUDA

ESENTEPE

27.01.2018
14:30

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

GİRNE HALK EVİ

27.01.2018
14:30

ÇANAKKALE MUHARREM

DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

BOSTANCI BAĞCIL

27.01.2018
14:30

LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR

STADI

LAPTA

KAYA MEHMETÇİK

27.01.2018
14:30

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

DOĞANCI

28.01.2018
14:30

GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI

GÖRNEÇ

HAMİTKÖY

28.01.2018
14:30

GÖNYELİ STADI

GÖNYELİ

DEĞİRMENLİK

28.01.2018
14:30

GAZİMAĞUSA DR. FAZIL

KÜÇÜK STADI

DUMLUPINAR

MARAŞ



U21 Süper Lig

27.01.2018
12:00

LEFKOŞA ATİLLA

TOPALOĞLU STADI

YENİCAMİ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

27.01.2018
12:00

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

TÜRK OCAĞI

27.01.2018
12:00

OZANKÖY MUSTAFA

ÖZKAYIM STADI

OZANKÖY

GAÜ ÇETİNKAYA

27.01.2018
12:00

KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

MERİT A.YEŞİLOVA

28.01.2018
12:00

LEFKOŞA ATİLLA

TOPALOĞLU STADI

GENÇLİK GÜCÜ

KÜÇÜK KAYMAKLI

28.01.2018
12:00

YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİ BOĞAZİÇİ

LEFKE

28.01.2018
12:00

BOSTANCI FİKRİ

KARAYEL STADI

YALOVA

GENÇLER BİRLİĞİ

28.01.2018
12:00

GÜZELYURT BİNATLI

ANT. SAHASI

BİNATLI

BAF ÜLKÜ YURDU



U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu

27.01.2018
14:30

MARAŞ STADI

MARAŞ

GÖRNEÇ

27.01.2018
11:00

TURUNÇLU HASAN BARDAKKO

STADI

MESARYA

ÇANAKKALE

27.01.2018
11:00

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

AKOVA VUDA

28.01.2018
11:00

DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL

STADI

DEĞİRMENLİK

DİPKARPAZ

28.01.2018
14:30

MEHMETÇİK STADI

KAYA MEHMETÇİK

DUMLUPINAR



U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 

27.01.2018
11:00

DENİZLİ STADI

DENİZLİ

BOSTANCI BAĞCIL

27.01.2018
11:00

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

LAPTA

28.01.2018
14:30

KARAOĞLANOĞLU ORHAN

DURAL STADI

GİRNE HALK EVİ

DOĞANCI

28.01.2018
11:00

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

KARŞIYAKA

28.01.2018
11:00

GÖNYELİ STADI

GÖNYELİ

HAMİTKÖY



BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

27.01.2018
14:30

GAZİKÖY SAHASI

GAZİKÖY

MESARYA

27.01.2018
14:30

SERDARLI 14 AĞUSTOS

SAHASI

SERDARLI

KUMYALI

27.01.2018
14:30

TATLISU RAUF RAİF

DENKTAŞ STADI

TATLISU SERACILAR

VADİLİ

27.01.2018
14:30

DİPKARPAZ SAHASI

DİPKARPAZ

GEÇİTKALE

28.01.2018
14:30

AKOVA ERAY VUDALI

STADI

YILDIRIM

DÖRTYOL



BTM 1. Ligi Beyaz Grup

28.01.2018
14:30

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL

 ŞAHDUR SAHASI

KARŞIYAKA

KARAOĞLANOĞLU

28.01.2018
14:30

ORTAKÖY SAHASI

ORTAKÖY

TATLISU

28.01.2018
14:30

ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER

STADI

DÜZKAYA

DENİZLİ

28.01.2018
14:30

YILMAZKÖY SAHASI

YILMAZKÖY

AYDINKÖY

 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75