banner108
Öne Çıkanlar Rusyayı 3 Golle Geçti..! (3-0) Yenicamiden kınama.. Yiğitcanı Tebrik Etti.. Erçin Hedefimiz Şampiyonluğu Kovalamak Gidişi Sessiz Oldu
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

K-pet Liglerinde 1. Hafta Maç Programı Açıklandı..!
banner98

 




K-Pet Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

22.09.2017
19:00

ÜNER BERKALP STADYUMU

BAF ÜLKÜ YURDU

BİNATLI YSK

23.09.2017
16:00

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

GENÇLİK GÜCÜ

23.09.2017
16:00

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

YENİ BOĞAZİÇİ

23.09.2017
16:00

GAZİMAĞUSA CANBULAT

STADI

M. TÜRK GÜCÜ

YENİCAMİ

24.09.2017
16:00

ALSANCAK MUSTAFA

HİDAYET ÇAĞLAR STADI

MERİT A. YEŞİLOVA

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

24.09.2017
16:00

LEFKOŞA ATATÜRK

STADI

GAÜ ÇETİNKAYA

OZANKÖY

24.09.2017
16:00

İSKELE CUMHURİYET

 STADI

GENÇLER BİRLİĞİ

YALOVA

25.09.2017
19:00

GİRNE 20 TEMMUZ

METE ADANIR STADI

TÜRK OCAĞI

CİHANGİR


K-Pet 1.Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

23.09.2017
16:00

ESENTEPE ERDAL BARUT

STADI

ESENTEPE

AKOVA VUDA

23.09.2017
16:00

MEHMETÇİK STADI

KAYA MEHMETÇİK

LAPTA

23.09.2017
16:00

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

GÖNYELİ

23.09.2017
16:00

GİRNE 20 TEMMUZ

METE ADANIR STADI

GİRNE HALK EVİ

GÖÇMENKÖY

24.09.2017
16:00

ÜNER BERKALP STADYUMU

DOĞANCI

MORMENEKŞE

24.09.2017
16:00

BOSTANCI AYYANİ STADI

BOSTANCI BAĞCIL

ÇANAKKALE

24.09.2017
16:00

HAMİTKÖY ESAT

ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY

GÖRNEÇ

24.09.2017
16:00

MARAŞ STADI

MARAŞ

DUMLUPINAR


U21 Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

23.09.2017
13:30

LEFKOŞA ATİLLA

TOPALOĞLU STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

GENÇLİK GÜCÜ

23.09.2017
13:30

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

YENİ BOĞAZİÇİ

23.09.2017
13:30

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU

ANT. SAHASI

BAF ÜLKÜ YURDU

BİNATLI

23.09.2017
13:30

GAZİMAĞUSA CANBULAT

STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

YENİCAMİ

24.09.2017
13:30

ALSANCAK MUSTAFA

HİDAYET ÇAĞLAR STADI

MERİT A.YEŞİLOVA

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

24.09.2017
13:30

LEFKOŞA ATİLLA

TOPALOĞLU STADI

GAÜ ÇETİNKAYA

OZANKÖY

24.09.2017
13:30

İSKELE CUMHURİYET

STADI

GENÇLER BİRLİĞİ

YALOVA

24.09.2017
13:30

KARAOĞLANOĞLU ORHAN

DURAL STADI

TÜRK OCAĞI

CİHANGİR

 

U17 Ligi Batı Grubu

23.09.2017
10:00

KARŞIYAKA SAHASI

KARŞIYAKA

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

23.09.2017
10:00

GÜZELYURT SENTETİK

SAHA

BİNATLI

TÜRK OCAĞI

24.09.2017
10:00

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

LEFKE



U17 Ligi Doğu Grubu

23.09.2017
10:00

LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU

STADI

GAÜ ÇETİNKAYA

MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ

24.09.2017
10:00

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

YENİCAMİ

24.09.2017
10:00

LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU

STADI

GENÇLİK GÜCÜ

KÜÇÜK KAYMAKLI

 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75