banner108
Öne Çıkanlar Trabzonsporda Kaleci Krizi.. GHE ve Mesarya zirvede..! Merve Aydın G.Gücü golcüsünü buldu arenasporkolik
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

K-PET FUTBOL LİGLERİNDE HAFTANIN PROGRAMI AÇIKLANDI..!
banner98

K-Pet Süper Lig
 

16.03.2019
14:30

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

ÇETİNKAYA

TÜRK OCAĞI

16.03.2019
14:30

GAZİMAĞUSA CANBULAT

STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

ESENTEPE

16.03.2019
14:30

GÜZELYURT ÜNER BERKALP

STADI

BAF ÜLKÜ YURDU

GENÇLİK GÜCÜ

16.03.2019
14:30

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

L. GENÇLER BİRLİĞİ

17.03.2019
14:30

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

YENİCAMİ

17.03.2019
14:30

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO

STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

GÖNYELİ

17.03.2019
14:30

CİHANGİR STADI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

GİRNE HALK EVİ

17.03.2019
14:30

KARAOĞLANOĞLU ORHAN

DURAL STADI

MERİT A.YEŞİLOVA

BİNATLI



K-Pet 1.Lig
 

16.03.2019
14:30

ÇANAKKALE MUHARREM

DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

HAMİTKÖY

16.03.2019
14:30

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN E.

MEHMET STADI

YENİBOĞAZİÇİ

BOSTANCI BAĞCIL

16.03.2019
14:30

DOĞANCI EMEK STADI

DOĞANCI

YALOVA

16.03.2019
14:30

ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER

STADI

DÜZKAYA

MORMENEKŞE

17.03.2019
14:30

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

DEĞİRMENLİK

17.03.2019
14:30

AKOVA ERAY VUDALI STADI

AKOVA VUDA

MARAŞ

17.03.2019
14:30

OZANKÖY MUSTAFA

ÖZKAYIM STADI

OZANKÖY

KARŞIYAKA

17.03.2019
14:30

PAŞAKÖY 100.YIL STADI

MESARYA

YONPAŞ DUMLUPINAR



BTM 1. Lig Kırmızı Grup
 

17.03.2019
11:00

GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER

STADI

GÖRNEÇ

VADİLİ

17.03.2019
14:30

TATLISU RAUF RAİF

DENKTAŞ STADI

GEÇİTKALE

MEHMETÇİK

17.03.2019
14:30

TÜRKMENKÖY MEHMET ALİ

TOKER STADI

TÜRKMENKÖY

DİPKARPAZ

17.03.2019
11:00

TATLISU RAUF RAİF

DENKTAŞ STADI

DÖRTYOL

SERDARLI



BTM 1. Lig Beyaz Grup
 

16.03.2019
11:00

ZÜMRÜTKÖY STADI

ZÜMRÜTKÖY

TATLISU

16.03.2019
11:00

AYDINKÖY SAHASI

AYDINKÖY

ORTAKÖY

16.03.2019
11:00

DENİZLİ BİLAL

İYİGÜN STADI

DENİZLİ

YILMAZKÖY

16.03.2019
11:00

LAPTA ŞHT. ŞEVKET

KADİR STADI

LAPTA

KARAOĞLANOĞLU



U21 Süper Lig
 

16.03.2019
12:00

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI

ÇETİNKAYA

TÜRK OCAĞI

16.03.2019
12:00

GAZİMAĞUSA CANBULAT

STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

ESENTEPE

16.03.2019
12:00

BAF ÜLKÜ YURDU ALPAY

VOLKAN ANT. SAHASI

BAF ÜLKÜ YURDU

GENÇLİK GÜCÜ

16.03.2019
12:00

CİHANGİR ANTRENMAN SAHASI

CİHANGİR

L. GENÇLER BİRLİĞİ

17.03.2019
12:00

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

YENİCAMİ

17.03.2019
12:00

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN

RUSO STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

GÖNYELİ

17.03.2019
12:00

GİRNE PIA BELLA SAHASI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

GİRNE HALK EVİ

17.03.2019
12:00

KARAOĞLANOĞLU

ORHAN DURAL STADI

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

BİNATLI



U21 1. Lig
 

16.03.2019
12:00

ÇANAKKALE MUHARREM

DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

HAMİTKÖY

16.03.2019
12:00

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİBOĞAZİÇİ

BOSTANCI BAĞCIL

16.03.2019
12:00

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER

STADI

DÜZKAYA

MORMENEKŞE

17.03.2019
12:00

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

DEĞİRMENLİK

17.03.2019
12:00

AKOVA ERAY VUDALI

STADI

AKOVA VUDA

MARAŞ GSK

17.03.2019
12:00

OZANKÖY MUSTAFA

ÖZKAYIM STADI

OZANKÖY

KARŞIYAKA

17.03.2019
12:00

TURUNÇLU HASAN

BARDAKKO STADI

MESARYA

YONPAŞ DUMLUPINAR

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75