banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik Sporun Nabzı Garga Satrançta birinci YDÜ ve DAÜ Turan
banner81

Bu haber kez okundu.

HAFTANIN PROGRAMI AÇIKLANDI..! SÜPER LİGDE 7 MAÇ CUMARTESİ..!

 






K-Pet Süper Lig


21.04.2018
16:00

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

GENÇLİK GÜCÜ

YENİCAMİ

21.04.2018
16:00

ÜNER BERKALP STADYUMU

BAF ÜLKÜ YURDU

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

21.04.2018
16:00

GAZİMAĞUSA DR. FAZIL

KÜÇÜK STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

YENİ BOĞAZİÇİ

21.04.2018
16:00

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

KÜÇÜK KAYMAKLI

21.04.2018
16:00

GİRNE 20 TEMMUZ METE

ADANIR STADI

TÜRK OCAĞI

BİNATLI

21.04.2018
16:00

İSKELE CUMHURİYET STADI

GENÇLER BİRLİĞİ

OZANKÖY

21.04.2018
16:00

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

YALOVA

22.04.2018
16:00

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

GAÜ ÇETİNKAYA

MERİT A.YEŞİLOVA



K-Pet 1.Lig

18.04.2018
16:00

GİRNE 20 TEMMUZ METE

ADANIR STADI

GİRNE HALK EVİ

ESENTEPE

(H) HASAN ERİŞ
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) NECMİ BULUT
(D) MEHMET SEZENER

22.04.2018
16:00

MARAŞ STADI

MARAŞ

GÖNYELİ

22.04.2018
16:00

BOSTANCI BAĞCIL STADI

BOSTANCI BAĞCIL

ESENTEPE

22.04.2018
16:00

GİRNE 20 TEMMUZ METE

ADANIR STADI

GİRNE HALK EVİ

LAPTA

22.04.2018
16:00

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

MORMENEKŞE

22.04.2018
16:00

GAZİMAĞUSA DR. FAZIL

KÜÇÜK STADI

DUMLUPINAR

GÖÇMENKÖY

22.04.2018
16:00

HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ

STADI

HAMİTKÖY

ÇANAKKALE

22.04.2018
16:00

AKOVA ERAY VUDALI

STADI

AKOVA VUDA

GÖRNEÇ

22.04.2018
16:00

MEHMETÇİK STADI

KAYA MEHMETÇİK

DOĞANCI



U21 Süper Lig

21.04.2018
13:30

ORTAKÖY SAHASI

GENÇLİK GÜCÜ

YENİCAMİ

21.04.2018
13:30

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU

ANT. SAHASI

BAF ÜLKÜ YURDU

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

21.04.2018
13:30

GAZİMAĞUSA CANBULAT

 STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

YENİ BOĞAZİÇİ

21.04.2018
13:30

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

KÜÇÜK KAYMAKLI

21.04.2018
13:30

KARAOĞLANOĞLU ORHAN

DURAL STADI

TÜRK OCAĞI

BİNATLI

21.04.2018
13:30

İSKELE CUMHURİYET STADI

GENÇLER BİRLİĞİ

OZANKÖY

21.04.2018
13:30

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

YALOVA

22.04.2018
13:30

LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU

 STADI

GAÜ ÇETİNKAYA

MERİT A. YEŞİLOVA



KKTCELL Kadınlar Ligi A Grup 

22.04.2018
10:00

MARAŞ STADI

DUMLUPINAR (KADIN)

ÇANAKKALE (KADIN)

22.04.2018
10:00

AKOVA ERAY VUDALI STADI

GEÇİTKALE (KADIN)

MAĞUSA S. AKADEMİSİ (KADIN)



KKTCELL Kadınlar Ligi B Grup 

22.04.2018
10:00

KARAOĞLANOĞLU ORHAN

DURAL STADI

AKDENİZ S.BİRLİĞİ (KADIN)

MERİT A. YEŞİLOVA (KADIN)

22.04.2018
10:00

-----

BAY

GÖÇMENKÖY (KADIN)



BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

22.04.2018
13:00

AKOVA ERAY VUDALI STADI

YILDIRIM

VADİLİ

22.04.2018
13:00

TATLISU RAUF RAİF

DENKTAŞ STADI

TATLISU SERACILAR

DÖRTYOL

22.04.2018
13:00

GAZİKÖY SAHASI

GAZİKÖY

GEÇİTKALE

22.04.2018
14:30

SERDARLI 14 AĞUSTOS

SAHASI

SERDARLI

DİPKARPAZ TÜRK

22.04.2018
13:00

TURUNÇLU HASAN

BARDAKKO STADI

MESARYA

KUMYALI



BTM 1. Ligi Beyaz Grup

22.04.2018
13:00

KARAOĞLANOĞLU ORHAN

DURAL STADI

KARAOĞLANOĞLU

DÜZKAYA

22.04.2018
13:00

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL

ŞAHDUR SAHASI

KARŞIYAKA

ORTAKÖY

22.04.2018
13:00

DENİZLİ STADI

DENİZLİ

AYDINKÖY

22.04.2018
13:00

BEYLERBEYİ DR. ALİ ÖZSOY

STADI

TATLISU

YILMAZKÖY

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75