banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik BTM 1.Ligde 8.Haftanın Programı Açıklandı.. DOĞAN VE GAÜ ÇETİNKAYA YENİŞEMEDİ..! kktc spor Turgut Esendağlı
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.11.2019

14:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Baf Ülkü Yurdu
-
 


Hamitköy 
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) SERTAN ALKIN

(D) ÖMER DOĞRU
16.11.2019

14:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Küçük Kaymaklı 
-
 


Gönyeli 
(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
16.11.2019

14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı

Göçmenköy 
-
 


Merit Alsancak Yeşilova
(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) YUSUF BAKAR

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(D) İSMAİL ERCAN
16.11.2019

14:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya 
-
 


Gençlik Gücü 
(H) HAKAN MUHTAROĞLU

(Y) ALİ AKÇINAR

(Y) OLGUN CANİK

(D) MEHMET SEZENER
17.11.2019

14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı

Çetinkaya 
-
 


Doğan Türk Birliği
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) CEMAL SARI

(Y) BURAK MANDIRALI

(D) KEREM ERAN
17.11.2019

14:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)

Mağusa Türk Gücü
-
 


Lefke 
(H) EVREN KARADEMİR

(Y) NECMİ BULUT

(Y) HAKAN GÖK

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
17.11.2019

14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Türk Ocağı Limasol
-
 


Yenicami 
(H) ALİ ÖZER

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU

(Y) MERT ERCAN BULUT

(D) HÜSEYİN ÖZKAN
17.11.2019

14:30
Cihangir Stadı

Cihangir 
-
 


Binatlı 
(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(D) ŞAKİR AZİZOĞLU





K-Pet 1.Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
16.11.2019

14:30
Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe 
-
 


Dörtyol 
(H) HÜSEYİN ÖZKAN

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(D) KEREM ERAN
16.11.2019

14:30
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)

Görneç 
-
 


Maraş 
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ

(Y) NECMİ BULUT

(Y) HAKAN GÖK

(D) OSMAN KÜÇÜK
16.11.2019

14:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale 
-
 


Ozanköy 
(H) ZEKAİ TÖRE

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU

(D) FERHAT TUNA
17.11.2019

14:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Lapta 
-
 


Mesarya 
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) YUSUF BAKAR

(D) İSMAİL ERCAN
17.11.2019

14:30
Bostancı Bağcıl Stadı

Bostancı Bağcıl 
-
 


Yalova 
(H) FEHİM DAYI

(Y) ABDULLAH GENÇ

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
17.11.2019

14:30
İskele Cumhuriyet Stadı

L. Gençler Birliği 
-
 


Mormenekşe 
(H) MEHMET SEZENER

(Y) ALİ AKÇINAR

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(D) SERKAN DURMAZ
17.11.2019

14:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar 
-
 


Karşıyaka 
(H) HAKAN ÜNAL

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) SERTAN ALKIN

(D) EMRE ÖZTAŞLI
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75