banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Şampiyon YOMPAŞ DUMLUPINAR U21..! Erkekler Devam..! Levent Rahat Kazandı..! (70-21) Sane
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig

 

27.04.2019

15:30
LEFKOŞA ATATÜRK STADI

ÇETİNKAYA 
-
 


GİRNE HALK EVİ
(H) ZEKAİ TÖRE

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(D) HAKAN MUHTAROĞLU
28.04.2019

15:30

KARAOĞLANOĞLU

ORHAN DURAL STADI



MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA 
-
 


YENİCAMİ 
(H) KEREM ERAN

(Y) YUSUF BAKAR

(Y) ÖMER DOĞRU

(D) EVREN KARADEMİR
28.04.2019

15:30

LEFKE 16 AĞUSTOS

STADI



LEFKE 
-
 


MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
28.04.2019

15:30
GÜZELYURT ÜNER BERKALP STADI

BİNATLI 
-
 


ESENTEPE 
(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) CEMAL SARI

(Y) İSMAİL EGELİ

(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
28.04.2019

15:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI 
-
 


DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ 
(H) ALİ ÖZER

(Y) NECMİ BULUT

(Y) FERHAT TUNA

(D) HAKAN ÜNAL
28.04.2019

15:30

GİRNE 20 TEMMUZ

METE ADANIR STADI



TÜRK OCAĞI 
-
 


GENÇLİK GÜCÜ 
(H) HÜSEYİN ÖZKAN

(Y) MERT ERCAN BULUT

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
28.04.2019

15:30
CİHANGİR STADI

CİHANGİR GSK
-
 


BAF ÜLKÜ YURDU
(H) MEHMET SEZENER

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

(Y) HAKAN H. GÖK

(D) TURGAY MİSK
28.04.2019

15:30
PAŞAKÖY 100.YIL STADI

GÖNYELİ 
-
 


L. GENÇLER BİRLİĞİ 
(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ

(D) SERKAN DURMAZ





K-Pet 1.Lig

 

27.04.2019

15:30
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE 
-
 


OZANKÖY 
(H) EVREN KARADEMİR

(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) BURAK MANDIRALI

(D) SERHAN ŞİMŞEK
27.04.2019

15:30

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI



DÜZKAYA 
-
 


YALOVA 
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) HAKAN H. GÖK

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(D) MEHMET SEZENER
27.04.2019

15:30
DOĞANCI EMEK STADI

DOĞANCI 
-
 


GÖÇMENKÖY 
(H) OSMAN KÜÇÜK

(Y) FERHAT TUNA

(Y) ALİ KARAHASAN

(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
27.04.2019

15:30
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI

MORMENEKŞE 
-
 


DEĞİRMENLİK 
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) YUSUF BAKAR

(D) HAKAN ÜNAL
27.04.2019

15:30
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY 
-
 


MARAŞ 
(H) SERKAN DURMAZ

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(D) EMRE ÖZTAŞLI
27.04.2019

15:30

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI



YENİBOĞAZİÇİ 
-
 


KARŞIYAKA 
(H) TURGAY MİSK

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(D) KEREM ERAN
27.04.2019

15:30

AKOVA ERAY

VUDALI STADI



AKOVA VUDA 
-
 


MESARYA 
(H) FEHİM DAYI

(Y) İSMAİL ERCAN

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU

(D) HÜSEYİN ÖZKAN
28.04.2019

15:30

BOSTANCI BAĞCIL

STADI



BOSTANCI BAĞCIL 
-
 


YONPAŞ DUMLUPINAR 
(H) HAKAN MUHTAROĞLU

(Y) OLGUN CANİK

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(D) OSMAN KÜÇÜK





U21 Süper Lig

 

27.04.2019

13:00

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI



ÇETİNKAYA 
-
 


GİRNE HALK EVİ
(H) HALİL ATLAR

(Y) ÖMER BOR

(Y) NURHAN KUTLUGÜN
28.04.2019

13:00

KARAOĞLANOĞLU

ORHAN DURAL STADI



MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA 
-
 


YENİCAMİ
(H) AHMET GENÇ

(Y) YUSUF ATLAR

(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
28.04.2019

13:00

LEFKE 16 AĞUSTOS

STADI



LEFKE 
-
 


MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
(H) İBRAHİM KATMER

(Y) HALİL ATLAR

(Y) TAYYAR ALPDAĞ
28.04.2019

13:00

GÜZELYURT SENTETİK

SAHA



BİNATLI 
-
 


ESENTEPE 
(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) NURHAN KUTLUGÜN

(Y) FERDİ GÜZEL
28.04.2019

13:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI
-
 


DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ 
(H) SERKAN BAŞKAYA

(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL

(Y) İRFAN ALICI
28.04.2019

12:30
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI

TÜRK OCAĞI LİMASOL
-

GENÇLİK GÜCÜ 
(H) MESUT BOZLAR

(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU

(Y) BERKAY ÖRNEK
28.04.2019

13:00
CİHANGİR ANTRENMAN SAHASI

CİHANGİR 
-
 


BAF ÜLKÜ YURDU
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) MAZLUM KARABOĞA

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
28.04.2019

13:00
ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ANTRENMAN SAHASI

GÖNYELİ 
-
 


 GENÇLER BİRLİĞİ 
(H) HAKAN YÜNCÜ

(Y) HÜSEYİN BAZ

(Y) HÜSEYİN SAÇAR





U21 1. Lig

 

27.04.2019

13:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE 
-
 


OZANKÖY 
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL

(Y) SERKAN BAŞKAYA

(Y) RÜYA SAKALLI
27.04.2019

13:00
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI

DÜZKAYA 
-
 


YALOVA 
(H) HÜSEYİN SAÇAR

(Y) YUSUF ATLAR

(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
27.04.2019

13:00
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI

MORMENEKŞE 
-
 


DEĞİRMENLİK 
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) MAZLUM KARABOĞA
27.04.2019

13:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY 
-
 


MARAŞ
(H) KUBİLAY TOK

(Y) AKAR KOÇ

(Y) FERDİ GÜZEL
27.04.2019

13:00

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI



YENİBOĞAZİÇİ 
-
 


KARŞIYAKA 
(H) YUSUFCAN DÖNDER

(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU

(Y) HAKAN YÜNCÜ
27.04.2019

13:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI

AKOVA VUDA 
-
 


MESARYA 
(H) ARİF MALEK

(Y) TAYYAR ALPDAĞ

(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
28.04.2019

13:00

BOSTANCI BAĞCIL

STADI



BOSTANCI BAĞCIL 
-
 


YONPAŞ DUMLUPINAR 
(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

(Y) AKAR KOÇ
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75