banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Hakemler sertifikalarını aldı Kartaldan Mormenekşe Ayağa Kalktı..! (2-0) Başkentlilerin Hedefleri Farklı..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de 12 Nisan - 15 Nisan tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı.

Program şöyle;


K-Pet Süper Lig

12.04.2019
19:00

GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI


TÜRK OCAĞI LİMASOL


L. GENÇLER BİRLİĞİ

(H) FEHİM DAYI
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU

13.04.2019
15:30

LEFKOŞA ATATÜRK STADI


ÇETİNKAYA


ESENTEPE

(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) FERHAT TUNA
(D) ZEKAİ TÖRE

13.04.2019
15:30

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI


KÜÇÜK KAYMAKLI


GİRNE HALK EVİ

(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ

13.04.2019
15:30

KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI


MERİT A.YEŞİLOVA


GENÇLİK GÜCÜ

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) SERKAN DURMAZ

14.04.2019
15:30

CİHANGİR STADI


CİHANGİR


YENİCAMİ

(H) ALİ ÖZER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) CEMAL SARI
(D) HAKAN ÜNAL

14.04.2019
15:30

GÜZELYURT ÜNER BERKALP STADI


BİNATLI


GÖNYELİ

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) MEHMET SEZENER

14.04.2019
15:30

GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI


MAĞUSA TÜRK GÜCÜ


DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) HÜSEYİN ÖZKAN

15.04.2019
19:00

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI


LEFKE


BAF ÜLKÜ YURDU

(H) KEREM ERAN
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) EVREN KARADEMİR



K-Pet 1.Lig

13.04.2019
15:30

MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI


MORMENEKŞE


HAMİTKÖY

(H) MEHMET SEZENER
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU

13.04.2019
15:30

AKOVA ERAY

VUDALI STADI


 

AKOVA VUDA


 

YALOVA

(H) EVREN KARADEMİR
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) SERHAN ŞİMŞEK

13.04.2019
15:30

BOSTANCI BAĞCIL STADI


BOSTANCI BAĞCIL


MARAŞ

(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HAKAN H. GÖK
(Y) YUSUF BAKAR
(D) KEREM ERAN

13.04.2019
15:30

DOĞANCI EMEK STADI


DOĞANCI


MESARYA

(H) HAKAN ÜNAL
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) FEHİM DAYI

14.04.2019
15:30

GÖÇMENKÖY STADI


GÖÇMENKÖY


OZANKÖY

(H) SERKAN DURMAZ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) EMRE ÖZTAŞLI

14.04.2019
15:30

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI


 

YENİBOĞAZİÇİ


 

DEĞİRMENLİK

(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) FERHAT TUNA
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER

14.04.2019
15:30

ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI


ÇANAKKALE


KARŞIYAKA

(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) OSMAN ÖZPAŞA

14.04.2019
15:30

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI


DÜZKAYA


YONPAŞ DUMLUPINAR

(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) HAKAN H. GÖK
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) ZEKAİ TÖRE



U21 Süper Lig

13.04.2019
13:00

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI


ÇETİNKAYA


ESENTEPE

(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL

13.04.2019
13:00

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN

RUSO STADI


KÜÇÜK KAYMAKLI


GİRNE HALK EVİ

(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

13.04.2019
13:00

KARAOĞLANOĞLU

ORHAN DURAL STADI


MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK


GENÇLİK GÜCÜ

(H) HALİL ATLAR
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR

13.04.2019
13:00

GİRNE PIA BELLA

SAHASI


TÜRK OCAĞI LİMASOL


L. GENÇLER BİRLİĞİ

(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) BERKAY ÖRNEK

14.04.2019
13:00

CİHANGİR ANTRENMAN SAHASI


CİHANGİR


YENİCAMİ

(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

14.04.2019
13:00

GÜZELYURT SENTETİK

SAHA


BİNATLI


GÖNYELİ

(H) MURAT İZCİ
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) BERKAY ÖRNEK

14.04.2019
13:00

GAZİMAĞUSA

CANBULAT STADI


MAĞUSA TÜRK GÜCÜ


DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) KUBİLAY TOK

14.04.2019
13:00

LEFKE 16 AĞUSTOS

STADI


LEFKE


BAF ÜLKÜ YURDU

(H) AHMET GENÇ
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) YUSUF ATLAR



U21 1. Lig

13.04.2019
13:00

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI


MORMENEKŞE


HAMİTKÖY

(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) İRFAN ALICI
(Y) YUSUF ATLAR

13.04.2019
13:00

AKOVA ERAY VUDALI

STADI


AKOVA VUDA


YALOVA

(H) MAZLUM KARABOĞA
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) RÜYA SAKALLI

13.04.2019
13:00

BOSTANCI BAĞCIL

STADI


BOSTANCI BAĞCIL


MARAŞ

(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) FERDİ GÜZEL

14.04.2019
13:00

GÖÇMENKÖY STADI


GÖÇMENKÖY


OZANKÖY

(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) HASAN ABAY
(Y) NURHAN KUTLUGÜN

14.04.2019
13:00

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI


YENİBOĞAZİÇİ


DEĞİRMENLİK

(H) İBRAHİM KATMER
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL

14.04.2019
13:00

ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI


ÇANAKKALE


KARŞIYAKA

(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

14.04.2019
13:00

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI


DÜZKAYA


YONPAŞ DUMLUPINAR

(H) ÖMER BOR
(Y) HALİL ATLAR
(Y) İRFAN ALIC

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75