banner108
Öne Çıkanlar Buse Kürsüden İnmiyor.. Ayrılıyor.. HLefke tek yabancılı kaldı Baf yönetimine takviye..! YDÜ ve UKÜ Finale Yakın
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig
 

08.03.2019
18:30

LEFKOŞA ATATÜRK

STADI

ÇETİNKAYA

LEFKE

(H) TURGAY MİSK
(Y) İSMAİL ERCAN
(Y) EMİNE YARKIN
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER

09.03.2019
14:30

LEFKOŞA ATATÜRK

STADI

GÖNYELİ

CİHANGİR

(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) CEMAL SARI
(Y) FERHAT TUNA
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ

09.03.2019
14:30

GİRNE 20 TEMMUZ

METE ADANIR STADI

TÜRK OCAĞI

M. A. YEŞİLOVA

(H) EVREN KARADEMİR
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) ZEKAİ TÖRE

10.03.2019
14:30

İSKELE CUMHURİYET

STADI

L. GENÇLER BİRLİĞİ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) KEREM ERAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) SERKAN DURMAZ

10.03.2019
14:30

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI

GENÇLİK GÜCÜ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) HAKAN MUHTAROĞLU

10.03.2019
14:30

GÜZELYURT ÜNER

BERKALP STADI

BİNATLI

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) YUSUF BAKAR
(D) OSMAN ÖZPAŞA

10.03.2019
14:30

ESENTEPE ERDAL

BARUT STADI

ESENTEPE

BAF ÜLKÜ YURDU

(H) MEHMET SEZENER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) FEHİM DAYI

11.03.2019
18:30

GİRNE 20 TEMMUZ

METE ADANIR STADI

GİRNE HALK EVİ

YENİCAMİ

(H) ALİ ÖZER
(Y) MERT BULUT
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) HAKAN ÜNAL



K-Pet 1.Lig
 

09.03.2019
14:30

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

MARAŞ

GÖÇMENKÖY

(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) NECMİ BULUT
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) MEHMET SEZENER

09.03.2019
14:30

HAMİTKÖY ESAT

ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY

AKOVA VUDA

(H) FEHİM DAYI
(Y) HAKAN H. GÖK
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY

09.03.2019
14:30

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİBOĞAZİÇİ

DOĞANCI

(H) SERKAN DURMAZ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZKAN

09.03.2019
14:30

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

MESARYA

(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) YUSUF BAKAR
(D) KEREM ERAN

10.03.2019
14:30

BOSTANCI BAĞCIL

STADI

BOSTANCI BAĞCIL

DÜZKAYA

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) TURGAY MİSK

10.03.2019
14:30

GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI

YONPAŞ DUMLUPINAR

OZANKÖY

(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ

10.03.2019
14:30

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI

KARŞIYAKA

YALOVA

(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ÖMER BOR
(D) EMRE ÖZTAŞLI

10.03.2019
14:30

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

ÇANAKKALE

(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) HAKAN H. GÖK
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) HAKAN ÜNAL



U21 Süper Lig
 

09.03.2019
12:00

ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ANTRENMAN SAHASI

GÖNYELİ

CİHANGİR

(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) KUBİLAY TOK

09.03.2019
12:00

KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI

TÜRK OCAĞI

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL

09.03.2019
12:00

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI

ÇETİNKAYA

LEFKE

(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ILGAZ KAPTAN

10.03.2019
12:00

GİRNE PIA BELLA

SAHASI

GİRNE HALK EVİ

YENİCAMİ

(H) ÖMER BOR
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL

10.03.2019
12:00

İSKELE CUMHURİYET

STADI

L. GENÇLER BİRLİĞİ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ILGAZ KAPTAN
(Y) RÜYA SAKALLI

10.03.2019
12:00

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI

GENÇLİK GÜCÜ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) EREN ERDOĞAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ

10.03.2019
12:00

GÜZELYURT SENTETİK

SAHA

BİNATLI

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) ARİF MALEK
(Y) FERDİ GÜZEL

10.03.2019
12:00

ESENTEPE ERDAL

BARUT STADI

ESENTEPE

BAF ÜLKÜ YURDU

(H) HÜSEYİN BAZ
(Y) HALİL ATLAR
(Y) YUSUF ATLAR



U21 1. Lig
 

09.03.2019
12:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

MARAŞ

GÖÇMENKÖY

(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

09.03.2019
12:00

HAMİTKÖY ESAT

ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY

AKOVA VUDA

(H) HALİL ATLAR
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) ADEM FİDAN

09.03.2019
12:00

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

MESARYA SK

(H) AHMET GENÇ
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) İRFAN ALICI

10.03.2019
12:00

BOSTANCI BAĞCIL

STADI

BOSTANCI BAĞCIL

DÜZKAYA

(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN ABAY
(Y) AKAR KOÇ

10.03.2019
12:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

YONPAŞ DUMLUPINAR

OZANKÖY

(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

10.03.2019
12:00

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI

KARŞIYAKA

YALOVA

(H) MESUT BOZLAR
(Y) KUBİLAY TOK
(Y) BERKAY ÖRNEK

10.03.2019
12:00

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

ÇANAKKALE

(H) MEHMET ÇELİK
(Y) CENK ÖZFUTTU
(Y) MAZLUM KARABOĞA

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75