banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik Ne şiş yandı ne kebap..! (0-0) Mağusayı gece maçı heyecanı sardı..! Akovada Yönetim Süper Lig Kararı Aldı..! Serhat Şahin Toroman
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig
 

09.02.2019
14:00

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

GÖNYELİ

YENİCAMİ

(H) FEHİM DAYI
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) TURGAY MİSK

09.02.2019
14:00

İSKELE CUMHURİYET STADI

GENÇLER BİRLİĞİ

GİRNE HALK EVİ

(H) KEREM ERAN
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) HAKAN HAYRETTİN GÖK
(D) SERKAN DURMAZ

09.02.2019
14:00

ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

CİHANGİR

(H) MEHMET SEZENER
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) EVREN KARADEMİR

09.02.2019
14:00

ESENTEPE ERDAL BARUT STADI

ESENTEPE

GENÇLİK GÜCÜ

(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY

09.02.2019
14:00

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

LEFKE

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) HAKAN ÜNAL

10.02.2019
14:00

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

ÇETİNKAYA

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER

10.02.2019
14:00

GÜZELYURT ÜNER BERKALP STADYUMU

BİNATLI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) ALİ ÖZER
(Y) CEMAL SARI
(Y) FERHAT TUNA
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ

10.02.2019
14:00

GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI

TÜRK OCAĞI LİMASOL

BAF ÜLKÜ YURDU

(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) RECEP YAMUK
(D) ZEKAİ TÖRE



K-Pet 1.Lig
 

09.02.2019
14:00

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

AKOVA VUDA

(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) ALİ KARAHASAN

09.02.2019
14:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

MARAŞ

KARŞIYAKA

(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) FERHAT TUNA

09.02.2019
14:00

ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

DOĞANCI

(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) NECMİ BULUT
(D) ALİ ÖZER

09.02.2019
14:00

BOSTANCI BAĞCIL STADI

BOSTANCI BAĞCIL

MESARYA

(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU

10.02.2019
14:00

MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI

MORMENEKŞE

OZANKÖY

(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) MEHMET SEZENER

10.02.2019
14:00

HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY ŞHSK

YALOVA SK

(H) TURGAY MİSK
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) NECMİ BULUT
(D) HAKAN ÜNAL

10.02.2019
14:00

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI

YENİ BOĞAZİÇİ

GÖÇMENKÖY

(H) EVREN KARADEMİR
(Y) OLGUN CANİK
(Y) CEMAL SAKALLI
(D) SERHAN ŞİMŞEK

10.02.2019
14:00

DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

YONPAŞ DUMLUPINAR

(H) SERKAN DURMAZ
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) FEHİM DAYI



U21 Süper Lig
 

09.02.2019
11:00

LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI

GÖNYELİ

YENİCAMİ

(H) ARİF MALEK
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) YUSUF ATLAR

09.02.2019
11:00

İSKELE CUMHURİYET

STADI

GENÇLER BİRLİĞİ

GİRNE HALK EVİ

(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ILGAZ KAPTAN

09.02.2019
11:00

ALSANCAK MUSTAFA

HİDAYET ÇAĞLAR STADI

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

CİHANGİR

(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) İRFAN ALICI
(Y) HÜSEYİN SAÇAR

09.02.2019
11:00

ESENTEPE ERDAL

BARUT STADI

ESENTEPE

GENÇLİK GÜCÜ

(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) TAYYAR ALPDAĞ

09.02.2019
11:00

LEFKOŞA ORTAKÖY

SAHASI

KÜÇÜK KAYMAKLI

LEFKE

(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) HASAN ABAY

10.02.2019
11:00

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI

ÇETİNKAYA

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) ÖMER BOR
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) NURHAN KUTLUGÜN

10.02.2019
11:00

GÜZELYURT SENTETİK SAHA

BİNATLI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) HASAN ABAY
(Y) AKAR KOÇ

10.02.2019
11:00

KARAOĞLANOĞLU

ORHAN DURAL STADI

TÜRK OCAĞI LİMASOL

BAF ÜLKÜ YURDU

(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) HALİL ATLAR



U21 1. Lig
 

09.02.2019
11:00

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

AKOVA VUDA

(H) MESUT BOZLAR
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER

09.02.2019
11:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

MARAŞ

KARŞIYAKA

(H) HALİL ATLAR
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

09.02.2019
11:00

BOSTANCI BAĞCIL

STADI

BOSTANCI BAĞCIL

MESARYA

(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) AKAR KOÇ

10.02.2019
11:00

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

OZANKÖY

(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ALİ EREN ORÇAN

10.02.2019
11:00

HAMİTKÖY ESAT

ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY

YALOVA

(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) İBRAHİM KATMER

10.02.2019
11:00

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİ BOĞAZİÇİ

GÖÇMENKÖY

(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ILGAZ KAPTAN
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

10.02.2019
11:00

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

YONPAŞ DUMLUPINAR

(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) ARİF MALEK
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75