banner67
Öne Çıkanlar Sercan imzayı attı..! Efes Pilsen Darts Birinci Ligi başladı İskele virajını Özsin ile döndü..!(0-1) Basketbolcular Hastanelik oldu..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

GÜNÜN TOPLU SONUÇLARI, YARININ PROGRAMI VE PUAN DURUMLARI..!
banner98

 




Futbolda 13. Hafta programı

 

K-Pet Süper Lig

Yenicami - Gençlik Gücü                                       4 - 1

Küçük Kaymaklı - Lefke                                        2 - 1

Merit Alsancak Yeşilova  - GAÜ Çetinkaya              0 - 1

Ozanköy - Gençler Birliği                                      1 - 3

Yalova - Cihangir                                                 1 - 1

 

Pazar – 14.00

Doğan Türk Birliği - Baf Ülkü Yurdu                      Ali Özer (BRT HD Canlı)

Yeni Boğaziçi - Mağusa Türk Gücü                        Kerem Eran

 

Pazartesi – 18.00

Binatlı -Türk Ocağı                                             Osman Özpaşa

 

K-Pet Süper Lig Puan Tablosu

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

KÜÇÜK KAYMAKLI

13

8

1

4

29

23

6

25

2.

YENİCAMİ

13

7

3

3

31

19

12

24

3.

L. GENÇLER BİRLİĞİ

13

6

6

1

26

16

10

24

4.

GAÜ ÇETİNKAYA

13

8

0

5

25

19

6

24

5.

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

12

7

2

3

23

18

5

23

6.

BİNATLI

12

6

4

2

26

17

9

22

7.

BAF ÜLKÜ YURDU

12

5

2

5

29

18

11

17

8.

TÜRK OCAĞI LİMASOL

12

5

1

6

21

19

2

16

9.

MERİT A. YEŞİLOVA

13

3

7

3

15

16

-1

16

10.

LEFKE

13

4

2

7

23

28

-5

14

11.

GENÇLİK GÜCÜ

13

4

2

7

13

25

-12

14

12.

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

12

3

4

5

16

22

-6

13

13.

CİHANGİR

13

3

4

6

16

25

-9

13

14.

YALOVA

13

3

3

7

25

30

-5

12

15.

YENİ BOĞAZİÇİ

12

2

5

5

7

12

-5

11

16.

OZANKÖY

13

2

4

7

12

30

-18

10

 

K-Pet 1.Lig



Bugün – 14.00

Esentepe - Bostancı Bağcıl                                       2 - 0

Doğancı - Kaya Mehmetçik                                      2 - 0

Mormenekşe - Değirmenlik                                      1 - 3

Çanakkale - Hamitköy                                             2 - 1

Görneç - Akova                                                      1 - 2

 

Pazar – 14.00

Lapta - Girne Halk Evi                                             Evren Karademir

Gönyeli - Maraş                                                      Hakan Muhtaroğlu

Göçmenköy  - Dumlupınar                                      Hüseyin Eyyüpler

 

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GÖNYELİ

12

8

3

1

23

8

15

27

2.

ESENTEPE

13

7

4

2

24

15

9

25

3.

DUMLUPINAR

12

7

2

3

21

11

10

23

4.

HAMİTKÖY

13

7

2

4

24

19

5

23

5.

MARAŞ

12

7

1

4

25

18

7

22

6.

GİRNE HALK EVİ

12

7

0

5

23

22

1

21

7.

MORMENEKŞE

13

6

1

6

23

19

4

19

8.

LAPTA

12

5

3

4

18

16

2

18

9.

BOSTANCI BAĞCIL

13

5

3

5

10

10

0

18

10.

DEĞİRMENLİK

13

5

3

5

21

23

-2

18

11.

GÖÇMENKÖY

12

5

2

5

11

12

-1

17

12.

GÖRNEÇ

13

3

4

6

11

18

-7

13

13.

DOĞANCI

13

3

2

8

14

21

-7

11

14.

ÇANAKKALE

13

3

2

8

11

22

-11

11

15.

AKOVA VUDA

13

3

2

8

16

28

-12

11

16.

KAYA MEHMETÇİK

13

2

2

9

4

17

-13

8

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75