banner108
Öne Çıkanlar TTFF Liglerin Başlama Tarihini Açıkladı.. Klasikler Yarıştı..! Tarazi geldi..! Şerifoğlu Futbol Hayattır.. Klasikler
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Gençlerde ikinci hafta heyecanı..!
banner98

 




A2 Süper Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

03.10.2015
13:30

GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI

M.TÜRK GÜCÜ

TÜRK OCAĞI

(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) CEMAL SARI
(Y) İSMAİL EGELİ

03.10.2015
13:30

GİRNE PIA BELLA SAHASI

YENİCAMİ

B.BAĞCIL

(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) MUAMMER NİHAT
(Y) HAMDİ ÖKTEN

03.10.2015
13:30

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

GAÜ ÇETİNKAYA

(H) MERT ERCAN BULUT
(Y) OLGUN CANİK
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

04.10.2015
13:30

MARAŞ STADI

MORMENEKŞE

GENÇLER BİRLİĞİ

(H) DAVUT CANKURT
(Y) HACI AHMET ÖZER
(Y) DOĞAN YILDIZ

04.10.2015
13:30

GÜZELYURT SENTETİK SAHA

BİNATLI

DEĞİRMENLİK

(H) EMİNE YARKIN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) NURHAN SALDIRAY

04.10.2015
13:30

GİRNE PIA BELLA SAHASI

D. TÜRK BİRLİĞİ

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) İSMAİL ERCAN
(Y) EROL SABIR
(Y) EREN ZEKİ UÇAR

04.10.2015
13:30

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

YENİ BOĞAZİÇİ

(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) GÜLTEKİN TİMEL
(Y) RECEP YAMUK

 

A2 Birinci Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

03.10.2015
13:30

ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI

GÖÇMENKÖY

G.HALK EVİ

(H) MEHMET ERASLAN
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) NURHAN SALDIRAY

03.10.2015
13:30

ESENTEPE ERDAL BARUT STADI

ESENTEPE

DENİZLİ

(H) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) İRFAN ALICI
(Y) EREN ZEKİ UÇAR

03.10.2015
13:30

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASI

B. ÜLKÜ YURDU

GENÇLİK GÜCÜ

(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

03.10.2015
13:30

MARAŞ STADI (SENTETİK)

DUMLUPINAR

YALOVA

(H) ERDİ ALPASLAN
(Y) DAVUT CANKURT
(Y) DOĞAN YILDIZ

04.10.2015
13:30

GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK)

GÖRNEÇ

DÜZKAYA

(H) CEMAL SARI
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

04.10.2015
13:30

GÖNYELİ STADI (SENTETİK)

GÖNYELİ

KARŞIYAKA

(H) OLGUN CANİK
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) HAMDİ ÖKTEN

04.10.2015
13:30

LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI

LAPTA

HAMİTKÖY

(H) MURAT İZCİ
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) MEHMET ERASLAN

 

A2 İkinci Lig

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

03.10.2015
13:30

GÖNYELİ STADI (SENTETİK)

ORTAKÖ

MARAŞ

(H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) MURAT İZCİ
(Y) TURGAY MİSK

03.10.2015
13:30

TÜRKMENKÖY MEHMET ALİ TOKER STADI

TÜRKMENKÖY

İSKELE TRABZON

(H) DOĞAN ELMALI
(Y) HASAN ERİŞ
(Y) HACI AHMET ÖZER

03.10.2015
13:30

BEYLERBEYİ DR. ALİ ÖZSOY STADI

TATLISU

GEÇİTKALE

(H) EROL SABIR
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) ALİ KARAHASAN

03.10.2015
13:30

TATLISU RAUF RAİF DENKTAŞ STADI (SENTETİK)

AKOVA

OZANKÖY

(H) MUSTAFA BARDAK
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) SERTAN ALKIN

04.10.2015
13:30

BALIKESİR STADI (SENTETİK)

BOĞAZİÇİ

DOĞANCI

(H) İRFAN ALICI
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) İSMAİL EGELİ

04.10.2015
13:30

VADİLİ 14 AĞUSTOS STADI

VADİLİ

A.YEŞİLOVA

(H) LATİF ERİŞMEN
(Y) MUSTAFA BARDAK
(Y) MESUT BOZLAR

 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75