banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Şubat 2018 Çarşamba

Kartal, Karadağ’da da Uçtu..! (1-2)
banner62

Gabira'nın takımı darp edildi..!

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 3. Grup’ta Ardahan Halil Efendi sentetik çim sahasında saat Serhat Ardahan'ın rakibi olan ve maçtan 3-0 mağlup ayrılan Mustafa Yaşinses'in takımı Hekimoğlu Doğanspor kafilesi, maçtan önce ve sonra darp edildi.

14 Şubat 2018 Çarşamba 02:46
Bu haber 1093 kez okundu
Gabira'nın takımı darp edildi..!
 
Konu ile ilgili olarak Hekimoğlu Doğanspor yönetimi şu açıklamayı yaptı:

"Biz maç oynamaya geldik zannettik. Ortalık savaş alanına döndü. Her misafir takımımızı en iyi şartlarda ağırlamamıza karşın yaşanan bu gelişmeler Türk futbol açısından hem çok acı hem de ürkütücüdür.

11 Şubat günü Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 3. Grup’ta Ardahan Halil Efendi Sentetik Çim sahasında saat 13.00’da oynanan Serhat Ardahan müsabakasında sporcularımız, Serhat Ardahan sporcu, teknik heyeti ve taraftarları tarafından hem müsabaka öncesinde hem de sonrası fiili saldırıya uğramıştır. Maç öncesi ısınmaya çıkan futbolcularımız, Serhat Ardahanspor teknik heyeti ve futbolcuları tarafından darp edildi. Müsabakanın hakemini uyarmamıza rağmen bütün bu gelişmeleri görmemezlikten geldi. Emniyet güçleri darp olayları olduktan sonra olaya müdahale ettiler. Bizlerin ise olayları yatıştırmamıza müsaade etmediler. Müsabaka oynandığı esnada Serhat Ardahanspor taraftarları sahaya kartoplarına sarılı taşlar ve odun parçaları fırlattılar. Karşılaşmanın hakemi bunları da görmemezlikten geldi. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Serhat Ardahanspor’lu taraftarlar sahaya inerek futbolcularımızı darp ettiler. Liderlik yarışının etkileyen böyle bir mücadelenin futbol dışı olaylarla gölgelenmesi bizleri hayli üzmüştür. Kulüp olarak gerekli yasal işlemlerin başlatılması için resmi yazışmalarımızı yapmış bulunmaktayız." 

     Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55