banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik Antrenörler eğitimden geçiyor Girne derbisinde Halk Evi Panele ilgi büyüktü Aylanç
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Futsal'da Yarı Finalistler Belirlenmeye Başladı..!
banner98

 




Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalar büyük çekişmeye sahne oldu.

Kızlar A Grubu’nda Namık Kemal Lisesi, Kızlar B Grubu’nda Gazimağusa Meslek Lisesi, Erkekler A Grubu’nda Haydarpaşa Ticaret Lisesi ve Erkekler B Grubu’nda Bekirpaşa Lisesi çeyrek finaldeki ikinci maçlarını da kazanarak adlarını yarı finale yazdırdılar.

Yarı finale yükselecek son takımlar yarın oynanacak çeyrek final grupları son maçlarının ardından belli olacak.

Yarı finalde takımlar çapraz eşleşme usulüne göre tek maç eleme sisteminde karşılaşacak.

Bekirpaşa ve NKL fırtınası

Liseler Arası (Gençler) Futsal Birinciliği’nde erkeklerde Bekirpaşa Lisesi, kızlarda ise Namık Kemal Lisesi fırtınası sürüyor.

Her iki okul da grup elemelerinden bu yana yenilgi yüzü göremeden çeyrek final gruplarının tamamlanmasına 1 maç kala namağlup bir şekilde yarı finale yükseldiler.


Çeyrek Final Gruplarında İkinci Maçların Sonuçları:

Kızlar A Grubu

Hala Sultan İlahiyat Koleji-Değirmenlik Lisesi: 0-4

Bekirpaşa Lisesi-Namık Kemal Lisesi: 1-2

 

Kızlar B Grubu

Cumhuriyet Lisesi-Atatürk Meslek Lisesi: 2-0

Gazimağusa Meslek Lisesi-Girne Amerikan Koleji: 1-0

 

Erkekler A Grubu

Lefkoşa Türk Lisesi-Haspolat Meslek Lisesi: 7-1

20 Temmuz Fen Lisesi-HaydarpaşaTicaret Lisesi: 0-1

 

Erkekler B Grubu

Yakın Doğu Koleji-Hala Sultan İlahiyat Koleji: 1-5

Bekirpaşa Lisesi-Levent Kolej: 3-1

Çeyrek Final Gruplarında Son Maçların Programı:

Yarın

Yer: Lefkoşa Atatürk Spor Salonu

 

Kızlar A Grubu

11.15   Namık Kemal Lisesi-Değirmenlik Lisesi

12.00   Bekirpaşa Lisesi-Hala Sultan İlahiyat Koleji

 

Kızlar B Grubu

10.30   Gazimağusa Meslek Lisesi-Cumhuriyet Lisesi

14.15   Girne Amerikan Koleji-Atatürk Meslek Lisesi

 

Erkekler A Grubu

09.00   20 Temmuz Fen Lisesi-Lefkoşa Türk Lisesi

09.45   Haydarpaşa Ticaret Lisesi-Haspolat Meslek Lisesi

 

Erkekler B Grubu

12.45   Bekirpaşa Lisesi-Yakın Doğu Koleji

13.30   Levent Kolej-Hala Sultan İlahiyat Koleji

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75