banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik İskelede ne şiş yandı ne kebap (0-0) Çanakkale OUT..! (4-0) Yüzücüler açıkta yarıştı.. Necati yol ayrımında..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

FUTBOLDA TÜM LİGLERDE YARININ PROGRAMI..!
banner98

 





K-Pet Süper Lig


25.03.2018
15:00

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(D) OSMAN ÖZPAŞA

25.03.2018
15:00

GİRNE 20 TEMMUZ

METE ADANIR STADI

TÜRK OCAĞI

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) ALİ ÖZER
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) HAKAN GÖK
(D) HAKAN MUHTAROĞLU

25.03.2018
15:00

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

YENİCAMİ

OZANKÖY

(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) SERTAN ALKIN
(D) SERDAR BİLGİMER

25.03.2018
15:00

GAZİMAĞUSA

CANBULAT STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

MERİT A.YEŞİLOVA

(H) TURGAY MİSK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ALİ ORÇAN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY

26.03.2018
18:00

ÜNER BERKALP STADYUMU

BAF ÜLKÜ YURDU

LEFKE

(H) MEHMET SEZENER
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) SERKAN DURMAZ



K-Pet 1.Lig

25.03.2018
15:00

AKOVA ERAY VUDALI

 STADI

AKOVA VUDA

GÖNYELİ

(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) CEMAL SARI
(Y) MEHMET TARIM
(D) MEHMET MALEK

25.03.2018
15:00

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

BOSTANCI BAĞCIL

(H) EVREN KARADEMİR
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) KAAN KODAY
(D) KEREM ERAN

25.03.2018
15:00

HAMİTKÖY ESAT

 ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY

DOĞANCI

(H) SERKAN DURMAZ
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) ALİ AKÇINAR
(D) FEHİM DAYI



U21 Süper Lig

25.03.2018
12:30

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET SUNGUR
(Y) MEHMET ÜNAL

25.03.2018
12:30

KARAOĞLANOĞLU

ORHAN DURAL STADI

TÜRK OCAĞI

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) HACI ÖZER
(Y) İRFAN ALICI
(Y) RÜYA SAKALLI

25.03.2018
12:30

ORTAKÖY SAHASI

YENİCAMİ

OZANKÖY

(H) AHMET GENÇ
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) NURHAN KUTLUGÜN

25.03.2018
12:30

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ

YURDU ANT. SAHASI

B. ÜLKÜ YURDU

LEFKE

(H) MURAT İZCİ
(Y) EREN UÇAR
(Y) HÜSEYİN BAZ

28.03.2018
15:30

GAZİMAĞUSA

CANBULAT STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

MERİT A.YEŞİLOVA



U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu

25.03.2018
12:30

GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI

GÖRNEÇ

ESENTEPE

(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ESAT CEMMEDO
(Y) ALİ EREN ORÇAN

28.03.2018
15:30

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

ÇANAKKALE

28.03.2018
15:30

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

MARAŞ



U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 

24.03.2018
12:30

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

DOĞANCI

(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN CUŞKUN
(Y) ADEM FİDAN

25.03.2018
12:30

LAPTA ŞHT. ŞEVKET

KADİR STADI

LAPTA

GİRNE HALK EVİ

(H) MESUT BOZLAR
(Y) EREN ERDOĞAN
(Y) CEMRE MALEK



BTM 1. Ligi Kırmızı Grup

25.03.2018
12:00

DÖRTYOL SAHASI

DÖRTYOL

GAZİKÖY

(H) FERHAT TUNA
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) ÖMER KÖSE
(D) RECEP YAMUK

25.03.2018
12:00

VADİLİ 14 AĞUSTOS

STADI

VADİLİ

GEÇİTKALE

(H) HAKAN ÜNAL
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK
(Y) ŞAAN ŞAH
(D) OSMAN KÜÇÜK

25.03.2018
12:00

MEHMETÇİK STADI

KUMYALI

DİPKARPAZ

(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) DOĞAN YILDIZ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) NECMİ BULUT

25.03.2018
12:00

AKOVA ERAY VUDALI

STADI

YILDIRIM

SERDARLI

(H) ENVER KALKIN
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) ŞAMİL BOZKURT SAFİ
(D) ÖMER DOĞRU

25.03.2018
12:00

TURUNÇLU HASAN

BARDAKKO STADI

MESARYA

TATLISU SERACILAR

(H) İSMAİL EGELİ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) TİMUR ERCAN BODİ



BTM 1. Ligi Beyaz Grup

25.03.2018
12:00

AYDINKÖY SAHASI

AYDINKÖY

DÜZKAYA

(H) ALİ KARAHASAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ARİF MALEK
(D) EMRE ÖZTAŞLI

25.03.2018
12:00

BALIKESİR STADI

YILMAZKÖY

ORTAKÖY

(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(D) MEHMET SEZENER

25.03.2018
12:00

BEYLERBEYİ DR. ALİ

 ÖZSOY STADI

TATLISU

KARAOĞLANOĞLU

(H) OLGUN CANİK
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
(D) HAKAN MUHTAROĞLU

25.03.2018
12:00

LEFKE 16 AĞUSTOS

STADI

DENİZLİ

KARŞIYAKA

(H) OZAN KEL
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) EMİNE YARKIN
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU



KTFF U15 Ligi 1.Grup

25.03.2018
15:30

YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİ BOĞAZİÇİ

DİPKARPAZ TÜRK

(H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) ŞAMİL BOZKURT SAFİ
(Y) HALİL ATLAR



KTFF U15 Ligi 2.Grup

25.03.2018
10:00

GAZİMAĞUSA

CANBULAT STADI

ÇANAKKALE

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) HASAN CUŞKUN

25.03.2018
10:00

MARAŞ STADI

MAĞUSA S.AKADEMİSİ

GÜVERCİNLİK

(H) MAZLUM KARABOĞA
(Y) CEMAL SARI
(Y) YUSUFCAN DÖNDER



KTFF U15 Ligi 3.Grup

25.03.2018
10:00

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ

YURDU ANT. SAHASI

BAF ÜLKÜ YURDU

YALOVA

(H) EREN ZEKİ UÇAR
(Y) MURAT İZCİ
(Y) HÜSEYİN BAZ



KTFF U15 Ligi 4.Grup

25.03.2018
10:00

LEFKOŞA ATİLLA

TOPALOĞLU STADI

YENİCAMİ

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN



KTFF U15 Ligi 5.Grup

25.03.2018
10:00

LAPTA ŞHT. ŞEVKET

KADİR STADI

LAPTA

MERİT A. YEŞİLOVA

(H) EREN ERDOĞAN
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) CEMRE MALEK




Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75