banner108
Öne Çıkanlar 7. Geleneksel Gloria Jeans Coffees Satranç Şöleni Yapıldı..! Doğan yolunda..! Trabzonspor Fenerbahçe Maçının Hakemi Belli Oldu.. FLAŞŞŞ... İskeleden Beyazi bombası..! Okçular Salonda atacak
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Futbolda Haftanın Programı Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig

22.03.2019
18:30

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

GÖNYELİ

MERİT A. YEŞİLOVA

23.03.2019
14:30

GÜZELYURT ÜNER

BERKALP STADI

BİNATLI

ÇETİNKAYA

23.03.2019
14:30

İSKELE CUMHURİYET STADI

L. GENÇLER BİRLİĞİ

KÜÇÜK KAYMAKLI

23.03.2019
14:30

ESENTEPE ERDAL BARUT

STADI

ESENTEPE

CİHANGİR

23.03.2019
14:30

GİRNE 20 TEMMUZ METE

ADANIR STADI

GİRNE HALK EVİ

BAF ÜLKÜ YURDU

24.03.2019
14:30

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN

RUSO STADI

GENÇLİK GÜCÜ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

24.03.2019
14:30

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

YENİCAMİ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

24.03.2019
14:30

GİRNE 20 TEMMUZ METE

ADANIR STADI

TÜRK OCAĞI LİMASOL

LEFKE



K-Pet 1.Lig

23.03.2019
14:30

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

YENİBOĞAZİÇİ

23.03.2019
14:30

BOSTANCI TAHSİN

MERTEKÇİ STADI

YALOVA

OZANKÖY

23.03.2019
14:30

GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI

YONPAŞ DUMLUPINAR

GÖÇMENKÖY

23.03.2019
14:30

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

AKOVA VUDA

23.03.2019
14:30

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI

KARŞIYAKA

MESARYA

24.03.2019
14:30

HAMİTKÖY ESAT

ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY

DÜZKAYA

24.03.2019
14:30

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

MARAŞ

ÇANAKKALE

24.03.2019
14:30

BOSTANCI BAĞCIL

STADI

BOSTANCI BAĞCIL

DOĞANCI



BTM 1. Lig Kırmızı Grup

23.03.2019
14:30

MEHMETÇİK STADI

MEHMETÇİK

GAZİKÖY

23.03.2019
14:30

SERDARLI 14 AĞUSTOS

STADI

SERDARLI

GÖRNEÇ

23.03.2019
14:30

DİPKARPAZ SAHASI

DİPKARPAZ

GEÇİTKALE

23.03.2019
11:00

VADİLİ 14 AĞUSTOS STADI

VADİLİ

TÜRKMENKÖY



BTM 1. Lig Beyaz Grup

24.03.2019
11:00

BEYLERBEYİ DR. ALİ

ÖZSOY STADI

TATLISU

LAPTA

24.03.2019
11:00

LEFKOŞA ORTAKÖY

STADI

ORTAKÖY

KARAOĞLANOĞLU

24.03.2019
11:00

AYDINKÖY SAHASI

AYDINKÖY

DENİZLİ

24.03.2019
11:00

YILMAZKÖY SAHASI

YILMAZKÖY

ZÜMRÜTKÖY



U21 Süper Lig

23.03.2019
12:00

GÜZELYURT SENTETİK SAHA

BİNATLI

ÇETİNKAYA

23.03.2019
12:00

İSKELE CUMHURİYET STADI

L. GENÇLER BİRLİĞİ

KÜÇÜK KAYMAKLI

23.03.2019
12:00

ESENTEPE ERDAL BARUT STADI

ESENTEPE

CİHANGİR

23.03.2019
12:00

GİRNE PIA BELLA SAHASI

GİRNE HALK EVİ

BAF ÜLKÜ YURDU

23.03.2019
12:00

ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ANTRENMAN SAHASI

GÖNYELİ

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

24.03.2019
12:00

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI

GENÇLİK GÜCÜ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

24.03.2019
12:00

GÖÇMENKÖY STADI

YENİCAMİ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

24.03.2019
12:00

KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI

TÜRK OCAĞI LİMASOL

LEFKE



U21 1. Lig

23.03.2019
12:00

MORMENEKŞE CEMAL

BALSES STADI

MORMENEKŞE

YENİBOĞAZİÇİ

23.03.2019
12:00

BOSTANCI TAHSİN

MERTEKÇİ STADI

YALOVA

OZANKÖY

23.03.2019
12:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ STADI

YONPAŞ DUMLUPINAR

GÖÇMENKÖY

23.03.2019
12:00

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI

DEĞİRMENLİK

AKOVA VUDA

23.03.2019
12:00

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL

ŞAHDUR STADI

KARŞIYAKA

MESARYA

24.03.2019
12:00

HAMİTKÖY ESAT

ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY

DÜZKAYA

24.03.2019
12:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

MARAŞ

ÇANAKKALE

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75