banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik KOOPu da devirdi..! (76-71) Hasan Sedatgil FENERBAHÇEDE..! Lefkoşalılar at başı..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Futbolda Haftanın Programı Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig

16.02.2019
14:00

GİRNE 20 TEMMUZ METE

ADANIR STADI

GİRNE HALK EVİ

ESENTEPE

16.02.2019
14:00

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

GENÇLİK GÜCÜ

16.02.2019
14:00

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN

RUSO STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

17.02.2019
14:00

GAZİMAĞUSA CANBULAT

STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

TÜRK OCAĞI LİMASOL

17.02.2019
14:00

GİRNE 20 TEMMUZ METE

ADANIR STADI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

GÖNYELİ

17.02.2019
14:00

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

ÇETİNKAYA

17.02.2019
14:00

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

YENİCAMİ

L. GENÇLER BİRLİĞİ

18.02.2019
18:30

GÜZELYURT ÜNER

BERKALP STADYUMU

BAF ÜLKÜ YURDU

BİNATLI



K-Pet 1.Lig

16.02.2019
14:00

AKOVA ERAY VUDALI

STADI

AKOVA VUDA

YENİBOĞAZİÇİ

16.02.2019
14:00

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

BOSTANCI BAĞCIL

16.02.2019
14:00

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL

ŞAHDUR SAHASI

KARŞIYAKA

DEĞİRMENLİK

16.02.2019
14:00

BOSTANCI TAHSİN

MERTEKÇİ STADI

YALOVA

MARAŞ

17.02.2019
14:00

OZANKÖY MUSTAFA

ÖZKAYIM STADI

OZANKÖY

HAMİTKÖY

17.02.2019
14:00

ÇANAKKALE MUHARREM

DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

DÜZKAYA

17.02.2019
14:00

PAŞAKÖY SAHASI

MESARYA

MORMENEKŞE

17.02.2019
14:00

DOĞANCI EMEK STADI

DOĞANCI

YONPAŞ DUMLUPINAR



U21 Süper Lig

16.02.2019
11:00

GİRNE PIA BELLA SAHASI

GİRNE HALK EVİ

ESENTEPE

16.02.2019
11:00

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

GENÇLİK GÜCÜ

16.02.2019
11:00

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

17.02.2019
11:00

GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

TÜRK OCAĞI

17.02.2019
11:00

GİRNE PIA BELLA SAHASI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

GÖNYELİ

17.02.2019
11:00

CİHANGİR ANTRENMAN SAHASI

CİHANGİR

ÇETİNKAYA

17.02.2019
12:00

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ALPAY VOLKAN ANT. SAHASI

BAF ÜLKÜ YURDU

BİNATLI

17.02.2019
11:00

GÖÇMENKÖY STADI

YENİCAMİ

GENÇLER BİRLİĞİ



U21 1. Lig

16.02.2019
11:00

AKOVA ERAY VUDALI STADI

AKOVA VUDA

YENİ BOĞAZİÇİ

16.02.2019
11:00

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

BOSTANCI BAĞCIL

16.02.2019
11:00

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL

ŞAHDUR SAHASI

KARŞIYAKA

DEĞİRMENLİK

16.02.2019
11:00

BOSTANCI TAHSİN MERTEKÇİ

STADI

YALOVA

MARAŞ

17.02.2019
11:00

OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM

STADI

OZANKÖY

HAMİTKÖY

17.02.2019
11:00

ÇANAKKALE MUHARREM

DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

DÜZKAYA

17.02.2019
11:00

TURUNÇLU HASAN BARDAKKO

STADI

MESARYA

MORMENEKŞE



BTM 1. Lig Kırmızı Grup

16.02.2019
14:00

MEHMETÇİK STADI

MEHMETÇİK

SERDARLI

16.02.2019
11:00

TÜRKMENKÖY MEHMET ALİ

TOKER STADI

TÜRKMENKÖY

DÖRTYOL

17.02.2019
14:00

DİPKARPAZ SAHASI

DİPKARPAZ

VADİLİ TÇB

17.02.2019
11:00

GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI

GÖRNEÇ

GAZİKÖY



BTM 1. Lig Beyaz Grup

16.02.2019
11:00

AYDINKÖY SAHASI

AYDINKÖY

LAPTA

16.02.2019
11:00

LEFKOŞA ORTAKÖY

SAHASI

ORTAKÖY

TATLISU

17.02.2019
11:00

ZÜMRÜTKÖY SAHASI

YILMAZKÖY

KARAOĞLANOĞLU

17.02.2019
11:00

DENİZLİ BİLAL İYİGÜN

STADI

DENİZLİ

ZÜMRÜTKÖY

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75