banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik YDÜ Mormenekşede Dum Duma Mormenekşede Fırat İstifa Etti..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Futbolda Dünkü Sonuçlar, Günün Programı ve Puan Durumları..!
banner98

K-Pet Liglerinde 12.Haftanın Programı ve Sonuçları

K-Pet Süper Ligi

Göçmenköy – Gönyeli                     2 - 1

K. Kaymaklı – DTB                        0 - 2

MTG – Binatlı                                 1 - 1

Cihangir – Düzkaya                        7 - 2

Pazar – 14.00

Merit A. Yeşilova – Hamitköy        Mustafa Öztugay

BÜY – Lefke                                   Emre Öztaşlı

Çetinkaya – Yenicami                     Serhan Şimşek

Pazartesi – 19:00

Tol – Gençlik Gücü                       Fehim Dayı

K-Pet Süper Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Cihangir 

12

9

0

3

36

18

18

27

2.

Mağusa Türk Gücü

12

8

2

2

37

14

23

26

3.

Yenicami 

11

7

2

2

35

20

15

23

4.

Doğan Türk Birliği

12

7

1

4

26

16

10

22

5.

Türk Ocağı Limasol

11

6

4

1

20

10

10

22

6.

Göçmenköy 

12

5

4

3

17

17

0

19

7.

Baf Ülkü Yurdu

11

6

1

4

24

27

-3

19

8.

Merit A.Yeşilova

11

5

2

4

24

20

4

17

9.

Küçük Kaymaklı 

12

5

2

5

19

17

2

17

10.

Hamitköy 

11

4

2

5

21

30

-9

14

11.

Lefke 

11

3

4

4

18

21

-3

13

12.

Binatlı 

12

3

2

7

17

23

-6

11

13.

Gönyeli 

12

3

1

8

18

33

-15

10

14.

Gençlik Gücü 

11

2

2

7

17

30

-13

8

15.

Düzkaya 

12

2

2

8

16

36

-20

8

16.

Çetinkaya 

11

1

1

9

14

27

-13

4

K-Pet Birinci Lig

Lapta – Dörtyol                              0 - 2

Görneç – Mesarya                         1 - 3

B. Bağcıl – Ozanköy                     6 - 1

Gençlerbirliği – Karşıyaka           1 - 1

Pazar – 14:00

GHE – Yalova                            Ali Özer

Esentepe – Mormenekşe            Hakan Muhtaroğlu

Çanakkale – Y.Dumlupınar       Turgay Misk

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Mesarya 

12

10

1

1

33

10

23

31

2.

Yalova 

11

7

3

1

23

7

16

24

3.

Yonpaş Dumlupınar 

11

7

2

2

23

2

21

23

4.

L. Gençler Birliği 

12

7

1

4

21

14

7

22

5.

Görneç 

12

5

3

4

20

18

2

18

6.

Lapta 

12

6

0

6

20

19

1

18

7.

Maraş 

11

5

2

4

17

17

0

17

8.

Mormenekşe 

11

5

2

4

16

22

-6

17

9.

Dörtyol 

12

4

4

4

14

15

-1

16

10.

Girne Halk Evi

11

4

3

4

20

17

3

15

11.

Karşıyaka 

12

4

3

5

14

21

-7

15

12.

Esentepe 

11

3

4

4

12

12

0

13

13.

Çanakkale 

11

4

1

6

16

22

-6

13

14.

Bostancı Bağcıl 

12

3

1

8

16

21

-5

10

15.

Ozanköy 

12

2

2

8

11

26

-15

8

16.

Doğancı 

11

0

0

11

0

33

-33

0

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75