banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik kktc spor İskelede ne şiş yandı ne kebap (0-0) Atayların son temsilcisi Nisan YDÜ
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Futbol'da Dünkü Sonuçlar , Günün Programı ve Puan Durumları..!
banner98

Futbolda haftanın programı

K-Pet Süper Lig

DTB – Merit A. Yeşilova 1 – 0

Yenicami – BÜY 1 – 1

Binatlı – Çetinkaya 1 – 1

Cihangir – Göçmenköy 5 – 3

Bugün – 14.00

Hamitköy – Gönyeli Fehim Dayı

Lefke – K. Kaymaklı Ali Özer

Gençlik Gücü – MTG Utku Hamamcıoğlu

Düzkaya – TOL Hüseyin Eyyüpler

K-Pet Süper Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Cihangir

13

10

0

3

41

21

20

30

2.

Mağusa Türk Gücü

12

8

2

2

37

14

23

26

3.

Doğan Türk Birliği

13

8

1

4

27

16

11

25

4.

Yenicami

13

7

3

3

37

23

14

24

5.

Türk Ocağı Limasol

12

6

5

1

21

11

10

23

6.

Merit A.Yeşilova

13

6

2

5

28

22

6

20

7.

Baf Ülkü Yurdu

13

6

2

5

25

30

-5

20

8.

Göçmenköy

13

5

4

4

20

22

-2

19

9.

Küçük Kaymaklı

12

5

2

5

19

17

2

17

10.

Lefke

12

4

4

4

20

21

-1

16

11.

Hamitköy

12

4

2

6

22

34

-12

14

12.

Binatlı

13

3

3

7

18

24

-6

12

13.

Gönyeli

12

3

1

8

18

33

-15

10

14.

Gençlik Gücü

12

2

3

7

18

31

-13

9

15.

Çetinkaya

13

2

2

9

17

29

-12

8

16.

Düzkaya

12

2

2

8

16

36

-20

8

K-Pet Birinci Lig

Yalova – Lapta 1 – 1

Karşıyaka – B. Bağcıl 0 – 0

Y. Dumlupınar – Gençlerbirliği 2 – 0

Çanakkale – Görneç 2 – 2

Bugün – 14.00

Dörtyol – Maraş Zekai Töre

Mormenekşe – GHE İsfendiyar Açıksöz

Ozanköy – Esentepe Tufan Çerçioğlu

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Mesarya

13

11

1

1

36

10

26

34

2.

Yonpaş Dumlupınar

13

9

2

2

28

2

26

29

3.

Yalova

13

7

4

2

25

10

15

25

4.

L. Gençler Birliği

13

7

1

5

21

16

5

22

5.

Maraş

12

6

2

4

20

17

3

20

6.

Görneç

13

5

4

4

22

20

2

19

7.

Lapta

13

6

1

6

21

20

1

19

8.

Girne Halk Evi

12

5

3

4

22

18

4

18

9.

Mormenekşe

12

5

3

4

17

23

-6

18

10.

Dörtyol

12

4

4

4

14

15

-1

16

11.

Karşıyaka

13

4

4

5

14

21

-7

16

12.

Esentepe

12

3

5

4

13

13

0

14

13.

Çanakkale

13

4

2

7

18

27

-9

14

14.

Bostancı Bağcıl

13

3

2

8

16

21

-5

11

15.

Ozanköy

12

2

2

8

11

26

-15

8

16.

Doğancı

13

0

0

13

0

39

-39

0

BTM 1. Lig Kırmızı grup

Yarköy – Serdarlı 2 – 1

İncirli – Dipkarpaz 7 – 0

Geçitkale – Mehmetçik 7 – 2

Bugün – 11.00

1461 İskele Trabzonspor – Yeni Boğaziçi Osman Küçük

Vadili – Türkmenköy    Fatih Bardakçıoğlu

BTM 1. Lig Beyaz grup

Değirmenlik – Gülgün Süt Düzova 5 – 0

Zümrütköy – Tatlısu 1 – 2

Karaoğlanoğlu – Ortaköy 2 – 2

Bugün – 11.00

Dikmen Gücü – Yılmazköy Ferhat Tuna

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75