banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
21 Şubat 2018 Çarşamba

Kartal, Karadağ’da da Uçtu..! (1-2)
banner62

FLAŞŞŞ...! Kampı Terk Etti..! Futbolu Bırakıyor..! Remzi’den Acıklı Veda..!

Transferi çıkmaza giren Küçük Kaymaklı’nın genç oyuncusu Remzi Betmezoğlu bu gece saat 23.30’da Merit Alsancak Yeşilova kampını terk ederek saat 00.30’da muhabirimiz Necmi Usal ile Lefkoşa’da bir araya gelerek çarpıcı açıklamalar yaptı.

16 Ocak 2018 Salı 02:01
Bu haber 5090 kez okundu
FLAŞŞŞ...! Kampı Terk Etti..! Futbolu Bırakıyor..! Remzi’den Acıklı Veda..!
 

Cumartesi günü Merit Alsancak Yeşilova’nın Gençler Birliği ile oynadığı hazırlık maçında forma giyen ve daha sonra ise kampa katılan Remzi, 1 saat önce kamptan ayrıldı.

Genç oyuncu yaşadığı sıkıntıyı sıcağı sıcağına spor servisimiz ile paylaştı.
 “2 yıl oynamayacağım”

Merit Alsancak Yeşilova ile anlaşan ancak Küçük Kaymaklı’nın bu transferden vazgeçerek bonservisini Türk Ocağı’na verdiği Remzi içindekileri Arena Spor Kolik ile paylaştı.

Bu gece aranarak Türk Ocağı’na verildiğini ve yarın Türk Ocağı ile antrenmana çıkması istenen Remzi bu gelişme sonrası önemli kararlar aldı.

Genç Golcünün sıcağı sıcağına açıklamaları şöyle;

Genç golcü; “Ben 22 yaşımda önümde daha çok seneler varken belki de ait olduğum kulüpte yaşayabileceğim bir çok başarı varken futbola küsmüş durumdayım.

Futbol gelip geçici bir şey. Önemli olan futbolda yaşanılan başarıdan çok sözünde duran bir adam olarak anılmak istiyorum ve ortada yapılmış el sıkışılan bir durum var iken kampına hazırlık maçına çıktığım Yeşilova Spor Kulübüne verdiğim sözün halen daha arkasında durarak başka bir kulübe imza atmak istemediğim için o kulübe söz verdiğim ve sözümden dönmeyeceğim için futbola 2 sene ara vermek zorunda bırakılıyorum.

Oynamak istemediğim bir yapının içerisinde bulunmaktansa bu kararımın arkasında durarak 2 sene boyunca kendi başıma çalışmalarıma devam edeceğim” şeklinde konuşan genç golcü imza atacağım ama futbol oynamamak için 2 yıllık imza atacağım diyerek çok üzgün olduğunu açıkladı.

 

Röportaj : Necmi Usal    Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55