banner108
Öne Çıkanlar Hakem eğitimleri devam ediyor Y.BOĞAZİÇİ BİTİRDİ..! kadro dışı..! arenasporkolik KKTOK
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Finalistler Belirlendi..!
banner98

Gruplarında lider olan 7 Takım, Ergazi, Karadeniz 61, Pile, Akıncılar, Haspolat, Sadrazam Kayalar ve Gaziveren ile 7 grupta 2.sırada yer alıp en yüksek puanı toplayan 5 ekip olan Yeni Erenköy, Ötüken, Kırıkkale, Kalkanlı ve Gayretköy final grubuna yükseldi.

Gruplarında lider olup en yüksek puanı toplayan 6 takım yapılacak olan kura çekiminde seri başı olarak torbaya girecekler. Kura çekimi bugün KTFF Ahmet Sami Topcan toplantı salonunda gerçekleşecek.

Pazar gün oynanacak ilk maçlarda galip gelenler yarı finale yükselecek, yarı final maçlarında galip gelecek 3 takım ise BTM 1’e yükselecek.

BTM 2. LİGİ 1.GRUP Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Ergazi 

10

8

2

0

21

10

11

26

2.

YeniErenköy 

10

7

2

1

26

5

21

23

3.

Yedikonuk 

9

4

2

3

14

13

1

14

4.

Bafra 

9

4

1

4

13

14

-1

13

5.

Sipahi 

10

2

1

7

10

20

-10

7

6.

Kumyalı 

10

0

0

10

7

29

-22

0

BTM 2. LİGİ 2.GRUP Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Karadeniz 61 

8

8

0

0

28

5

23

24

2.

Ötüken 

8

6

0

2

15

9

6

18

3.

Boğaziçi 

8

3

0

5

9

15

-6

9

4.

Civisil 

8

1

1

6

9

18

-9

4

5.

Ardahan 

8

1

1

6

9

23

-14

4

BTM 2. LİGİ 3.GRUP Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Pile 

10

7

2

1

28

13

15

23

2.

Çayönü 

9

4

2

3

17

20

-3

14

3.

Güvercinlik 

9

3

4

2

16

12

4

13

4.

Yenişehir 

10

3

4

3

19

20

-1

13

5.

Mutluyaka 

9

3

3

3

17

11

6

12

6.

Pergama 

9

0

1

8

7

28

-21

1

BTM 2. LİGİ 4.GRUP Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Akıncılar 

10

9

0

1

37

7

30

27

2.

Kırıkkale 

10

7

1

2

30

10

20

22

3.

Yeniceköy 

10

6

1

3

24

16

8

19

4.

Gönendere 

9

3

0

6

10

30

-20

9

5.

Gaziköy 

9

2

1

6

9

26

-17

7

6.

Dilekkaya 

10

0

1

9

7

28

-21

1

BTM 2. LİGİ 5.GRUP Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Haspolat 

10

8

1

1

27

7

20

25

2.

Demirhan 

10

6

2

2

37

18

19

20

3.

Pınarbaşı 

10

5

2

3

24

20

4

17

4.

Alayköy 

10

3

1

6

14

38

-24

7

5.

Bahçeli 

9

2

0

7

16

27

-11

6

6.

Ağırdağ Boğaz 

9

1

2

6

14

22

-8

5

BTM 2. LİGİ 6.GRUP Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Sadrazam Kayalar 

8

7

1

0

34

2

32

22

2.

Kalkanlı 

8

5

2

1

28

8

20

17

3.

Tepebaşı 

8

2

2

4

14

22

-8

8

4.

Çamlıbel 

8

2

0

6

11

27

-16

6

5.

Akdeniz 

8

1

1

6

6

34

-28

4

BTM 2. LİGİ 7.GRUP Puan Tablosu
 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Gaziveren 

10

8

1

1

28

10

18

25

2.

Gayretköy 

10

7

2

1

30

8

22

23

3.

Mevlevi 

9

4

2

3

22

13

9

14

4.

Akçay 

9

3

2

4

17

19

-2

11

5.

Yeşilyurt 

9

1

1

7

9

30

-21

4

6.

Serhatköy 

9

1

0

8

6

32

-26

3

Anahtar Kelimeler:
Finalistler Belirlendi..
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75