banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
19 Ocak 2018 Cuma

FLAŞŞŞŞ....! Ve Remzi Yarın İmzayı atıyor..!
banner62

Erkan; “Özür dilerim”..!

Geçtiğimiz gün Yalova ile Mağusa Türk Gücü arasında oynanan karşılaşmanın ardından yan hakem Ali Orçan’ı darp eden Yalova’nın genç oyuncusu Erkan Gezici, konu ile ilgili olarak spor servisine açıklamalarda bulundu.

02 Ocak 2018 Salı 00:14
Bu haber 3451 kez okundu
Erkan; “Özür dilerim”..!
Erkan spor servisine yaptığı açıklamada ‘’Öncelikle göstermiş olduğum bu haksız tepkiden dolayı önce maçın yan hakemi Ali Orçan’dan, sonra da tüm spor ve hakem camiasından özür dilediğimi ve pişman olduğumu belirtmek isterim.


Olay gerçekleşirken oraya sadece taraftarlarımızı oradan uzak tutmak ve yatıştırmak için gittim fakat bir anda maçın yan hakeminin akrabalarımdan birine bayrakla vurduğunu görünce bu haksız tepkiyi gösterdim. Olay gerçekleştikten sonra yaptığım hareketin yanlış olduğunu anladım ve üzülerek yerime döndüm.


Yaşanan olayların hiçbir şekilde benim tarafımdan başlatılmadığını, olayları değerlendirirken yaşımın daha 18 olduğunu, adımın daha önce en ufak tatsız bir olaya dahi karışmadığını ve hakkımda verilecek hükümlerin bütün hayatımı etkileyeceğini belirtmek isterim. Tekrardan tüm spor ve hakem camiasından özür dilerim’’ şeklinde konuştu.HABER: NECMİ USAL    Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55