banner108
Öne Çıkanlar Karşıyaka ile Yalova 1-1 Eriyor..! Dr. Küçük oyunları Atletizm ile başladı Arıklı KKTC Olarak İslam Oyunlarına Katılım İçin Başvurduk Yüz Sporcu İstiyor..! GHE ile Özarabacının Yolları Ayrıldı..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Digitech U15 Ligi'nde 3.Hafta Programı Açıklandı..!
banner98

Digitech U15 Ligi 1.Grup
 

16.02.2019
14:30

ÇANAKKALE MUHARREM

DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

YONPAŞ DUMLUPINAR

(H) ARİF MALEK
(Y) HALİL ATLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR

16.02.2019
11:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI (SENTETİK)

MARAŞ

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) RÜYA SAKALLI



Digitech U15 Ligi 2.Grup
 

16.02.2019
14:30

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI (SENTETİK)

GÜVERCİNLİK

GENÇLER BİRLİĞİ

(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) RÜYA SAKALLI

17.02.2019
14:30

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİBOĞAZİÇİ

DÖRTYOL

(H) ILGAZ KAPTAN
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU



Digitech U15 Ligi 3.Grup
 

17.02.2019
14:30

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI

YENİCAMİ

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) HAKAN YÜNCÜ

17.02.2019
11:00

LEFKOŞA ATTİLA

TOPALOĞLU STADI

ÇETİNKAYA

GENÇLİK GÜCÜ

(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK



Digitech U15 Ligi 4.Grup
 

17.02.2019
14:30

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

GÖNYELİ

(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) AKAR KOÇ
(Y) KUBİLAY TOK

17.02.2019
14:30

ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ

ANTRENMAN SAHASI

YILMAZKÖY

DİKMENGÜCÜ

(H) İBRAHİM KATMER
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR



Digitech U15 Ligi 5.Grup
 

17.02.2019
14:30

GÜZELYURT SENTETİK

SAHA

BİNATLI

LEFKE

(H) ÖMER BOR
(Y) ARİF MALEK
(Y) HASAN ABAY

17.02.2019
10:00

GÜZELYURT SENTETİK

SAHA

BAF ÜLKÜ YURDU

BOSTANCI BAĞCIL

(H) HASAN ABAY
(Y) ARİF MALEK
(Y) ÖMER BOR



Digitech U15 Ligi 6.Grup
 

16.02.2019
14:30

GİRNE PIA BELLA

SAHASI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

TÜRK OCAĞI LİMASOL

(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) NURHAN KUTLUGÜN

17.02.2019
14:30

ALSANCAK M. HİDAYET ÇAĞLAR STADI

M.ALSANCAK YEŞİLOVA

G. HALK EVİ

(H) MESUT BOZLAR
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) NURHAN KUTLUGÜN



Digitech U15 Ligi 7.Grup
 

16.02.2019
14:30

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

TATLISU SERACILAR

(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) FERDİ GÜZEL

17.02.2019
14:30

ESENTEPE ERDAL

BARUT STADI

ESENTEPE

SİPAHİ

(H) HALİL ATLAR
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE



Digitech U15 Ligi 8.Grup
 

16.02.2019
14:30

CİHANGİR ANTRENMAN

SAHASI

CİHANGİR

HAMİTKÖY

(H) HÜSEYİN BAZ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) YUSUF ATLAR

17.02.2019
14:30

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI (SENTETİK)

DEĞİRMENLİK

VADİLİ

(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) SERDAR GÜRPINAR

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75