banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik KOOPu da devirdi..! (76-71) Hasan Sedatgil FENERBAHÇEDE..! Lefkoşalılar at başı..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Digitech U15 Ligi'nde 2.Hafta Programı Açıklandı..!
banner98

Digitech U15 Ligi'nde 2.hafta programı

dInDiğ

Digitech U15 Ligi 1.Grup

12.02.2019
11:00

ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

MARAŞ

(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

12.02.2019
14:30

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI

YONPAŞ DUMLUPINAR

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU



Digitech U15 Ligi 2.Grup

13.02.2019
14:30

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN

E. MEHMET STADI

YENİ BOĞAZİÇİ

GÜVERCİNLİK

(H) ILGAZ KAPTAN
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

13.02.2019
11:00

DÖRTYOL STADI

DÖRTYOL

L. GENÇLER BİRLİĞİ

(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) ILGAZ KAPTAN
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU



Digitech U15 Ligi 3.Grup

12.02.2019
14:30

GÖÇMENKÖY STADI

YENİCAMİ AK

ÇETİNKAYA

(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) KUBİLAY TOK

12.02.2019
11:00

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN

RUSO STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

GENÇLİK GÜCÜ

(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) KUBİLAY TOK



Digitech U15 Ligi 4.Grup

13.02.2019
11:00

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

YILMAZKÖY

(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) TAYYAR ALPDAĞ

13.02.2019
14:30

ATATÜRK ANTRENMAN

SAHASI

GÖNYELİ

DİKMENGÜCÜ

(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ



Digitech U15 Ligi 5.Grup

12.02.2019
14:30

LEFKE 16 AĞUSTOS

STADI

LEFKE

BOSTANCI BAĞCIL

(H) HASAN ABAY
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) FERDİ GÜZEL

13.02.2019
11:00

GÜZELYURT SENTETİK

SAHA

BİNATLI

BAF ÜLKÜ YURDU

(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN ABAY
(Y) AKAR KOÇ



Digitech U15 Ligi 6.Grup

12.02.2019
14:30

GİRNE PIA BELLA SAHASI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

MERİT A. YEŞİLOVA

(H) HALİL ATLAR
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) TAYYAR ALPDAĞ

12.02.2019
11:00

GİRNE PIA BELLA SAHASI

TÜRK OCAĞI

GİRNE HALK EVİ

(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) HALİL ATLAR
(Y) TAYYAR ALPDAĞ



Digitech U15 Ligi 7.Grup

12.02.2019
11:00

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

ESENTEPE

(H) ÖMER BOR
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR

12.02.2019
14:30

TATLISU RAUF RAİF

DENKTAŞ STADI

TATLISU SERACILAR

SİPAHİ

(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) ÖMER BOR
(Y) YUSUF ATLAR



Digitech U15 Ligi 8.Grup

12.02.2019
14:30

HAMİTKÖY ESAT

ERDOĞMUŞ STADI

HAMİTKÖY

VADİLİ

(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) ARİF MALEK
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

13.02.2019
11:00

CİHANGİR ANTRENMAN

SAHASI

CİHANGİR

DEĞİRMENLİK

(H) ARİF MALEK
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75