banner108
Öne Çıkanlar Trabzonsporda Kaleci Krizi.. GHE ve Mesarya zirvede..! arenasporkolik Merve Aydın G.Gücü golcüsünü buldu
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Digitech U15 Ligi Bugün Start Alıyor..!
banner98

2018-2019 U15 Ligi’nde zorunlu katılacak olan 16 Süper Lig takımının yanı sıra 9 Birinci Lig, 7 de BTM Ligi takımı mücadele edecek. 
 

Digitech U15 Ligi 1.Grup
 

05.02.2019
11:00

GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

ÇANAKKALE

(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) ILGAZ KAPTAN
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

05.02.2019
14:00

GAZİMAĞUSA MARAŞ STADI (SENTETİK)

MARAŞ

YONPAŞ DUMLUPINAR

(H) ILGAZ KAPTAN
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU



Digitech U15 Ligi 2.Grup
 

06.02.2019
11:00

İSKELE CUMHURİYET STADI

L. GENÇLER BİRLİĞİ

YENİBOĞAZİÇİ

(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) SERKAN BAŞKAYA

06.02.2019
14:30

GAZİMAĞUSA MARAŞ STADI (SENTETİK)

GÜVERCİNLİK

DÖRTYOL

(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK



Digitech U15 Ligi 3.Grup
 

05.02.2019
14:00

LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI

GENÇLİK GÜCÜ

YENİCAMİ -

(H) HALİL ATLAR
(Y) ÖMER BOR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR

05.02.2019
11:00

LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI

ÇETİNKAYA

KÜÇÜK KAYMAKLI

(H) ÖMER BOR
(Y) HALİL ATLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR



Digitech U15 Ligi 4.Grup
 

06.02.2019
11:00

DİKMEN SAHASI

DİKMENGÜCÜ

GÖÇMENKÖY

(H) ARİF MALEK
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) YUSUF ATLAR

06.02.2019
14:30

ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ANTRENMAN SAHASI

YILMAZKÖY

GÖNYELİ

(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) ARİF MALEK
(Y) YUSUF ATLAR



Digitech U15 Ligi 5.Grup
 

05.02.2019
11:00

BOSTANCI BAĞCIL STADI

BOSTANCI BAĞCIL SK

BİNATLI YSK

(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) AKAR KOÇ

05.02.2019
14:30

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ALPAY VOLKAN ANT. SAHASI

BAF ÜLKÜ YURDU

LEFKE TSK

(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) AKAR KOÇ



Digitech U15 Ligi 6.Grup
 

06.02.2019
11:00

GİRNE PIA BELLA SAHASI

GİRNE HALK EVİ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) AKAR KOÇ

06.02.2019
14:30

ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA

TÜRK OCAĞI LİMASOL

(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) BATUHAN TAYSEN
(Y) AKAR KOÇ



Digitech U15 Ligi 7.Grup
 

05.02.2019
14:00

YENİ ERENKÖY SAHASI

SİPAHİ

DÜZKAYA

(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ALİ EREN ORÇAN

05.02.2019
14:00

ESENTEPE ERDAL BARUT STADI

ESENTEPE

TATLISU SERACILAR

(H) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) ARİF MALEK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75