banner108
Öne Çıkanlar Ötüken Finalde.. (02) Demirhan Finalde.. (01) Beşiktaş BAF Galibiyetle Kapattı.. (51) Demirhan
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

BTM 2.Lig'de 9.hafta Program Ve Sonuçlar..!
banner98

BTM 2. LİGİ 1.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

12.09.2020
17:00

Mehmetçik Stadı


Bafra SK

0 - 3
 


Yeni Erenköy TSK

12.09.2020
17:00

İskele Cumhuriyet Stadı


Ergazi GSK

3 - 3
 


Yedikonuk SK

13.09.2020
17:00

Yeni Erenköy Stadı


Sipahi TSK

-


Kumyalı SK

(H) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) SERKAN BAŞKAYA

BTM 2. LİGİ 2.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

12.09.2020
17:00

Mormenekşe Cemal Balses Stadı


Ötüken TKOSK

0 - 3
 


Karadeniz 61 SB

13.09.2020
17:00

Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)


Boğaziçi SK

-


Civisil SK

(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
(Y) AHMET ATLAR

BTM 2. LİGİ 3.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

13.09.2020
17:00

Dörtyol Stadı (Sentetik)


Güvercinlik İYSK


Pile TSK

(H) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) MURAT İZCİ
(Y) ALİ KHALİL

13.09.2020
17:00

Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı


Mutluyaka HSK


Çayönü SK

(H) NECMİ BULUT
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) İRFAN ALICI

13.09.2020
17:00

Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)


Yenişehir SK


Pergama SD

(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) ALİ İŞLEK
(Y) YUNUS ÇEBİ

BTM 2. LİGİ 4.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

12.09.2020
17:00

Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı


Akıncılar GSK

-


Gaziköy SK

(H) ÖMER KÖSE
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) SERKAN BAŞKAYA

12.09.2020
17:00

Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)


Gönendere ŞSKSK

1 - 7
 


Kırıkkale TSK

(H) MURAT İZCİ
(Y) UFUK ÇALIŞKAN
(Y) HASAN BALDAN

BTM 2. LİGİ 5.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım

Hakemler

12.09.2020
17:00

Göçmenköy Stadı (Sentetik)


Haspolat SGSK

-


Bahçeli SK

(H) OLGUN CANİK
(Y) RÜYA SAKALLI
(Y) YALÇIN KABACIKLI

12.09.2020
17:00

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı


Alayköy SKKD

0 - 9
 


Demirhan SK

(H) FERHAT TUNA
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) FERDİ GÜZEL

13.09.2020
17:00

Göçmenköy Stadı (Sentetik)


Ağırdağ Boğaz TSK

-


Pınarbaşı ÇSK

(H) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) MERT AKSU

BTM 2. LİGİ 6.GRUP

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım


Kalkanlı SK

8 - 0
 


Akdeniz KSD


Sadrazam Kayalar SK

7 - 0
 


Çamlıbel SKD

BTM 2. LİGİ 7.GRUP

Ev Sahibi Takım

Skor

Misafir Takım


Gaziveren SK

6 - 0
 


Yeşilyurt SD


Serhatköy SK

0 - 3
 


Gayretköy GSK


Akçay SK

2 - 2
 


Mevlevi SK

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75