banner108
Öne Çıkanlar BAF Galibiyetle Kapattı.. (51) Büyük Hata Play Offtan Etti.. Düzovaya Geri Döndü.. arenasporkolik Lazio
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

BTM 2.Lig'de 8. Hafta Programı..!
banner98

BTM 2. LİGİ 1.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

05.09.2020
17:00

Mehmetçik Stadı


Kumyalı SK


Bafra SK

(H) HALİL ATLAR
(Y) ARİF MALEK
(Y) HASAN BALDAN

06.09.2020
17:00

Yeni Erenköy Stadı


Sipahi TSK


Ergazi GSK

(H) İBRAHİM KATMER
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) MERT AKSU

06.09.2020
17:00

Mehmetçik Stadı


Yedikonuk SK


Yeni Erenköy TSK

(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MERT İŞLEK

BTM 2. LİGİ 2.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

05.09.2020
17:00

İskele Cumhuriyet Stadı


Civisil SK


Karadeniz 61 SB

(H) FERHAT TUNA
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) KADİR GÖKDEMİR

06.09.2020
17:00

Geçitkale Stadı (Sentetik)


Ardahan SD


Boğaziçi SK

(H) BURAK MANDIRALI
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ÖMER KÖSE

BTM 2. LİGİ 3.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

06.09.2020
17:00

Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)


Pile TSK


Pergama SD

(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) OGÜN ULAŞ

06.09.2020
17:00

Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı


Mutluyaka HSK


Güvercinlik İYSK

(H) CEMAL SARI
(Y) ALİ İŞLEK
(Y) YUNUS ÇEBİ

06.09.2020
17:00

Dörtyol Stadı (Sentetik)


Çayönü SK


Yenişehir SK

(H) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER

BTM 2. LİGİ 4.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

05.09.2020
17:00

Balıkesir Stadı (Sentetik)


Gaziköy SK


Kırıkkale TSK

(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) İRFAN ALICI
(Y) YALÇIN KABACIKLI

05.09.2020
17:00

Cihangir Stadı


Yeniceköy ZSK


Gönendere ŞSKSK

(H) NECMİ BULUT
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

BTM 2. LİGİ 5.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

06.09.2020
17:00

Göçmenköy Stadı (Sentetik)


Haspolat SGSK


Ağırdağ Boğaz TSK

(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) NURHAN KUTLUGÜN

06.09.2020
17:00

Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı


Bahçeli SK


Alayköy SKKD

(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CEMRE MALEK
(Y) AHMET ATLAR

06.09.2020
17:00

Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı


Pınarbaşı ÇSK


Demirhan SK

(H) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) MURAT İZCİ
(Y) UFUK ÇALIŞKAN

BTM 2. LİGİ 6.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

06.09.2020
17:00

Çamlıbel Ahmet Ratip Okkan Stadı


Çamlıbel SKD


Tepebaşı SK

(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ALİ KHALİL
(Y) RÜYA SAKALLI

06.09.2020
17:00

Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası


Kalkanlı SK


Sadrazam Kayalar SK

(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) EMİR TURALI

BTM 2. LİGİ 7.GRUP

Tarih

Stat

Ev Sahibi Takım

Misafir Takım

Hakemler

05.09.2020
17:00

Denizli Bilal İyigün Stadı


Gaziveren SK


Akçay SK

(H) OLGUN CANİK
(Y) MURAT İZCİ
(Y) FERDİ GÜZEL

05.09.2020
17:00

Zümrütköy Stadı


Mevlevi SK


Gayretköy GSK

(H) İSMAİL ERCAN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU

05.09.2020
17:00

Doğancı Emek Stadı


Yeşilyurt SD


Serhatköy SK

(H) AHMET GENÇ
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) SELİM KAYNARCA

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75