banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Sane Erkekler Devam..! Topaloğlu Yeni Bir Golcü Doğuyor..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

BTM 2'de Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

BTM 2. LİGİ 1.GRUP

 

20.04.2019

10:30

AKDOĞAN

ÖZGÜRLÜK STADI



AKDOĞAN AKINCILAR 
-
 


GÜVERCİNLİK 
(H) FERHAT TUNA

(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(Y) EMİNE YARKIN
20.04.2019

10:30

PİLE AYDAN

KARAHAN STADI



PİLE 
-
 


YENİŞEHİR 
(H) CEMAL SARI

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
21.04.2019

10:30
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI

TUZLA 
-
 


İNCİRLİ 
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) CEMAL SARI





BTM 2. LİGİ 2.GRUP

 

20.04.2019

10:30

GÜZELYURT

SENTETİK SAHA



SERHATKÖY 
-
 


DİKMEN GÜCÜ 
(H) BURAK GÖNÜLALAN

(Y) OLGUN CANİK

(Y) MUSTAFA TORUN
20.04.2019

10:30
LEFKOŞA ORTAKÖY STADI

PINARBAŞI 
-
 


DAĞYOLU 
(H) ÖMER DOĞRU

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU

(Y) YUSUF BAKAR
21.04.2019

10:30
BOSTANCI BAĞCIL STADI

GAYRETKÖY 
-
 


ALAYKÖY 
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ

(Y) ÖMER DOĞRU

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN





BTM 2. LİGİ 3.GRUP

 

20.04.2019

10:30
KALKANLI SAHASI

KALKANLI 
-
 


AKDENİZ 
(H) EREN ERDOĞAN

(Y) HAKAN H. GÖK

(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
21.04.2019

10:30

GÜZELYURT

SENTETİK SAHA



MEVLEVİ 
-
 


SADRAZAM KAYALAR 
(H) MUSTAFA TORUN

(Y) EMİNE YARKIN

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
21.04.2019

10:30
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI

ÇAMLIBEL 
-
 


TEPEBAŞI 
(H) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(Y) HAKAN H. GÖK





BTM 2. LİGİ 4.GRUP

 

20.04.2019

10:30
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK)

DEMİRHAN 
-
 


DİLEKKAYA 
(H) ABDULLAH GENÇ

(Y) BURAK MANDIRALI

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
21.04.2019

10:30
MUTLUYAKA SAHASI

MUTLUYAKA 
-
 


GÜLGÜN SÜT DÜZOVA 
(H) SAMİ ÖZENTÜRK

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) EMRE ÇEVİKDAL
21.04.2019

10:30
BALIKESİR STADI (SENTETİK)

KIRIKKALE 
-
 


YENİCEKÖY 
(H) OLGUN CANİK

(Y) ALİ KARAHASAN

(Y) YUSUF BAKAR





BTM 2. LİGİ 5.GRUP

 

20.04.2019

10:30
TATLISU RAUF RAİF DENKTAŞ STADI 

TATLISU SERACILAR 
-
 


CİVİSİL 
(H) İSMAİL EGELİ

(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) NECMİ BULUT
20.04.2019

10:30
ÖTÜKEN SAHASI

ÖTÜKEN 
-
 


KARADENİZ 61 
(H) MURAT İZCİ

(Y) HÜSEYİN BAZ

(Y) İRFAN ALICI
21.04.2019

10:30

İSKELE

CUMHURİYET STADI



1461 İSKELE TRABZONSPOR
-
 


BOĞAZİÇİ 
(H) BURAK MANDIRALI

(Y) FERHAT TUNA

(Y) MERT ERCAN BULUT





BTM 2. LİGİ 6.GRUP

 

21.04.2019

10:30
ERGAZİ SAHASI

ERGAZİ 
-
 


KUMYALI 
(H) NECMİ BULUT

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) ARİF MALEK
21.04.2019

10:30
CİVİSİL ZEHRA ÇIRAKOĞLU STADI

ARDAHAN 
-
 


YARKÖY 
(H) MEHMET ÖZKAN

(Y) EREN ERDOĞAN

(Y) ABDULLAH GENÇ
21.04.2019

10:30

YENİ ERENKÖY

SAHASI



YENİ ERENKÖY 
-
 


BAFRA 
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) MAZLUM KARABOĞA
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75