BTM 2. LİGİ 1.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
09.08.2020 17:45 |
İskele Cumhuriyet Stadı | Ergazi |
- |
Sipahi |
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK (Y) YUSUFCAN DÖNDER (Y) MERT İŞLEK |
09.08.2020 17:45 |
Yeni Erenköy Stadı | Yeni Erenköy |
- |
Yedikonuk |
(H) ABDULLAH GENÇ (Y) ALİ AKÇINAR (Y) OGÜN ULAŞ |
09.08.2020 17:45 |
Mehmetçik Stadı | Bafra |
- |
Kumyalı |
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU (Y) MEHMET EKŞİCİ (Y) ALİ İŞLEK |
BTM 2. LİGİ 2.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
08.08.2020 17:45 |
Akova Eray Vudalı Stadı |
Boğaziçi |
- |
Ardahan |
(H) NECMİ BULUT (Y) SERKAN BAŞKAYA (Y) ALİ İŞLEK |
08.08.2020 17:45 |
Mormenekşe Cemal Balses Stadı | Karadeniz 61 |
- |
Civisil |
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL (Y) MEHMET EKŞİCİ (Y) MERT İŞLEK |
BTM 2. LİGİ 3.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
08.08.2020 17:45 |
Dörtyol Stadı | Güvercinlik |
- |
Mutluyaka |
(H) HALİL ATLAR (Y) AHMET GENÇ (Y) HASAN BALDAN |
08.08.2020 17:45 |
Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı |
Pergama |
- |
Pile |
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU (Y) YUSUFCAN DÖNDER (Y) CENK ARAS ÖZFUTTU |
08.08.2020 17:45 |
Gazimağusa Canbulat Stadı | Yenişehir |
- |
Çayönü |
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU (Y) ÖMER KÖSE (Y) YUNUS ÇEBİ |
BTM 2. LİGİ 4.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
09.08.2020 17:45 |
Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı |
Akıncılar |
- |
Dilekkaya |
(H) ÖMER DOĞRU (Y) SERDAR GÜRPINAR (Y) YALÇIN KABACIKLI |
09.08.2020 17:45 |
Balıkesir Stadı | Kırıkkale |
- |
Gaziköy |
(H) İBRAHİM KATMER (Y) YUSUF ATLAR (Y) HALİL ATLAR |
09.08.2020 17:45 |
Görneç Üç Şehitler Stadı | Gönendere |
- |
Yeniceköy |
(H) ARİF MALEK (Y) AHMET GENÇ (Y) MERT AKSU |
BTM 2. LİGİ 5.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
08.08.2020 17:45 |
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı |
Alayköy |
- |
Bahçeli |
(H) HÜSEYİN ÖZAŞIK (Y) ALİ EREN ORÇAN (Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER |
09.08.2020 17:45 |
Göçmenköy Stadı | Ağırdağ Boğaz |
- |
Haspolat |
(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU (Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN (Y) AHMET ATLAR |
09.08.2020 17:45 |
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı |
Demirhan |
- |
Pınarbaşı |
(H) BERK BAĞRIKARA (Y) MUSTAFA ATİKOĞLU (Y) NURHAN KUTLUGÜN |
BTM 2. LİGİ 6.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
08.08.2020 17:45 |
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı |
Sadrazam Kayalar |
- |
Kalkanlı |
(H) İSMAİL ERCAN (Y) YUSUF BAKAR (Y) EMİR TURALI |
08.08.2020 17:45 |
Tepebaşı Stadı | Tepebaşı |
- |
Çamlıbel |
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ (Y) HÜSEYİN SAÇAR (Y) İRFAN ALICI |
BTM 2. LİGİ 7.GRUP
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
09.08.2020 17:45 |
Akçay Stadı | Akçay |
- |
Gaziveren |
(H) FERHAT TUNA (Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU (Y) RÜYA SAKALLI |
09.08.2020 17:45 |
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı | Gayretköy |
- |
Mevlevi |
(H) SERKAN DURMAZ (Y) ÇAĞIN GÖKÇE (Y) ENES EMRE ACAZ |
09.08.2020 17:45 |
Güzelyurt Sahası | Serhatköy |
- |
Yeşilyurt |
(H) MURAT İZCİ (Y) FERDİ GÜZEL (Y) SELİM KAYNARCA |