banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Şampiyon YOMPAŞ DUMLUPINAR U21..! Sane Levent Rahat Kazandı..! (70-21) Erkekler Devam..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

BTM 2'de 2.Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

BTM 2. LİGİ 1.GRUP

 

27.04.2019

10:30

GAZİMAĞUSA

MARAŞ STADI 



GÜVERCİNLİK
-
 


TUZLA 
(H) MERT ERCAN BULUT

(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) BURAK MANDIRALI
27.04.2019

10:30
DÖRTYOL STADI

ÇAYÖNÜ 
-
 


PİLE 
(H) NECMİ BULUT

(Y) İSMAİL ERCAN

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
27.04.2019

10:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI

YENİŞEHİR 
-
 


AKDOĞAN AKINCILAR 
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) YUSUF BAKAR





BTM 2. LİGİ 2.GRUP

 

28.04.2019

10:30
ATATÜRK KOMPLEKSİ ANTRENMAN SAHASI

DİKMEN GÜCÜ 
-
 


PINARBAŞI 
(H) İSMAİL ERCAN

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) CEMAL SARI
28.04.2019

10:30
ALAYKÖY SAHASI

ALAYKÖY 
-
 


SERHATKÖY 
(H) ALİ KARAHASAN

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU

(Y) EMRE ÇEVİKDAL
28.04.2019

10:30

YILMAZKÖY MUSTAFA

ÜÇÖZ STADI



DAĞYOLU 
-
 


GAYRETKÖY 
(H) BURAK GÖNÜLALAN

(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU





BTM 2. LİGİ 3.GRUP

 

27.04.2019

10:30
TEPEBAŞI SAHASI

TEPEBAŞI 
-
 


KALKANLI 
(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) SERDAR GÜRPINAR

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
28.04.2019

10:30

KARŞIYAKA ERGİN

CEMAL ŞAHDUR STADI



AKDENİZ
-
 


MEVLEVİ 
(H) MURAT İZCİ

(Y) OLGUN CANİK

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
28.04.2019

10:30

LAPTA ŞHT. ŞEVKET

KADİR STADI



SADRAZAM KAYALAR 
-
 


ÇAMLIBEL 
(H) EREN ERDOĞAN

(Y) ABDULLAH GENÇ

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU





BTM 2. LİGİ 4.GRUP

 

27.04.2019

10:30
CİHANGİR STADI

GÜLGÜN SÜT DÜZOVA 
-
 


KIRIKKALE 
(H) ABDULLAH GENÇ

(Y) HAKAN H. GÖK

(Y) ENGİN AKKAGÜN
27.04.2019

10:30
BALIKESİR STADI 

DİLEKKAYA 
-
 


MUTLUYAKA 
(H) MUSTAFA TORUN

(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(Y) AHMET GENÇ
28.04.2019

10:30
YENİCEKÖY SAHASI

YENİCEKÖY 
-
 


DEMİRHAN 
(H) BURAK MANDIRALI

(Y) NECMİ BULUT

(Y) FERHAT TUNA





BTM 2. LİGİ 5.GRUP

 

27.04.2019

10:30

CİVİSİL ZEHRA

ÇIRAKOĞLU STADI



CİVİSİL 
-
 


ÖTÜKEN 
(H) CEMAL SARI

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
27.04.2019

10:30

TATLISU RAUF RAİF

DENKTAŞ STADI 



KARADENİZ 61 
-
 


1461 İSKELE TRABZONSPOR
(H) İSMAİL EGELİ

(Y) RECEP YAMUK

(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
28.04.2019

10:30

AKOVA ERAY

VUDALI STADI



BOĞAZİÇİ 
-
 


TATLISU SERACILAR 
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) HAKAN H. GÖK

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI





BTM 2. LİGİ 6.GRUP

 

27.04.2019

10:30

MEHMETÇİK

STADI



KUMYALI 
-
 


ARDAHAN 
(H) ÖMER DOĞRU

(Y) EREN ERDOĞAN

(Y) HÜSEYİN BAZ
27.04.2019

10:30
YARKÖY SAHASI

YARKÖY
-
 


YENİ ERENKÖY 
(H) OLGUN CANİK

(Y) SAMİ ÖZENTÜRK

(Y) BERK BAĞRIKARA
28.04.2019

10:30

MEHMETÇİK

STADI



BAFRA 


ERGAZİ 
(H) ÖMER BOR

(Y) SAMİ ÖZENTÜRK

(Y) SERTAN ALKIN
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75