banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
25 Şubat 2018 Pazar

FLAŞŞŞ...Hakeme kızdı istifa etti..!
banner62

Binatlı’da Topaloğlu Dönemi..!

Binatlı’da önceki akşam görevden ayrılan Gökmen Davutoğlu’nun yerine Hasan Topaloğlu ile anlaşma sağlandı.

11 Şubat 2018 Pazar 00:00
Bu haber 813 kez okundu
Binatlı’da Topaloğlu Dönemi..!
Dün Gökmen Davutoğlu ile yolları ayıran Binatlı yönetimi bugün yeni teknik adamını belirledi. Bugün öğleden sonra Binatlı’nın sponsoru Abdullah Yusuf’un ofisinde Binatlı Başkanı Orsel Neşe ve yönetimi ile görüşen Hasan Topaloğlu, sarı yeşilli ekip ile her konuda anlaşma sağlayarak takımın teknik direktörlüğüne getirildi.


Hasan Topaloğlu takımla ilk antrenmanını yarın sabah saat 10.30’da yapacak. Göreve gelen başarılı teknik adam Topaloğlu hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve ilk olarak Pazartesi akşam oynanacak GAÜ Çetinkaya maçından başka bir şey düşünmediklerini açıkladı.


Görevi devir aldığı Gökmen Hoca ve ekibine teşekkür eden Topaloğlu bunun bir bayrak yarışı gibi düşündüğünü ve gelen teklif karşısında hedef olduğu için görevi kabul ettiğini belirtti.


Topaloğlu sarı yeşilli camiaya gelmesinde en büyük etkenlerden birinin Abdullah Yusuf olduğunu, Binatlı başkan ve yönetiminin göreve gelmem için çok istekli olmasından dolayı duyulan güvene cevap vererek görevi kabul ettiğini açıkladı.


Başarılı teknik adam sarı yeşilli camiaya çağrıda bulunarak tek yumruk olarak başarıya birlikte gitme çağrısında bulundu.


Topaloğlu yardımcılarının ise Salı günü belirleneceğini açıkladı.        Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55