banner76

banner66

banner68

banner52

banner73


banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner46

banner75

banner67
20 Mart 2018 Salı

Kulüpler Toplanıyor..! Futbol’da Boykot Kapıda..!
banner62

Atıcılarımızdan Başarılı Sonuçlar..!

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Tarafından Organize Edilen Türkiye Skeet Elemeleri Yarışmaları Konya’da Atış Poligonunda yapılan final atışlarının ardından tamamlandı.

12 Mart 2018 Pazartesi 23:08
Bu haber 108 kez okundu
Atıcılarımızdan Başarılı Sonuçlar..!
 İki Gün Süren Mücadele Sonunda Skeet Büyük Erkeklerde KKTC Atıcılık Federasyonu Yakın Doğu Atıcı Sporcusu Salahi Zaimoğlu Toplamda 115 Vuruş Kaydederek Final Atışlarında İkinci oldu.Ayrıca Türkiye Takımlarında Yarışan KKTC’li Atıcılarımızdan Ali Çeler ve Ahmet Anıl Tunçalın 117 Vuruşla Skeet Büyük Erkekler Kategorisinde, Final Atışlarında Elde Ettikleri Derece ile Ali Çeler   birinci olurken Ahmet Anıl Tunçalın ise altıncı olma başarısı gösterdi. Gençlerde ise genç erkeklerde Kemal Madencioğlu birinci, Salih Hafız ise ikinci gelerek gurur kaynağımız oldu.

 

Yiğitcan sporcuların teşvik edilmesi gerekir” 


Atıcılık Federasyonu başkanı Türker Yiğitcan sporcularımızın Türkiye’de elde ettikleri başarıdan dolayı sporcuları ve özveri ile bıkmadan usanmadan her türlü cefekarlığı esirgemeden gösteren ailelerini de canı gönülden kutlayarak büyük gurur yaşadıklarını söyledi.Atıcılık Federasyonu Başkanı Türker Yiğitcan “sporcularımız bu yarışmalarda başarılı olarak göğsümüzü kabartmıştır. Başarılı olanlara katkı konusunda girişim yaparak onların teşvik edilmesini sağlayacağız” dedi.

 

     Yorumlar

banner71
SÜPER LİGDE EN ÇOK TARAFTAR KİMDE ?

banner69
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner55