banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik GAÜ YDÜ kktc spor GAÜ Çetinkaya ve Asım Vehbi Disiplinlik Oldu..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

8.Haftanın Programı Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig

10.11.2018
14:30

GAZİMAĞUSA DR. FAZIL

KÜÇÜK STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

GENÇLİK GÜCÜ

10.11.2018
14:30

LEFKOŞA ATATÜRK STADI

ÇETİNKAYA

BİNATLI

10.11.2018
14:30

CİHANGİR STADI

CİHANGİR

ESENTEPE

10.11.2018
14:30

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

TÜRK OCAĞI

11.11.2018
14:30

LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO

STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

GENÇLER BİRLİĞİ

11.11.2018
14:30

GÜZELYURT ÜNER BERKALP

STADYUMU

BAF ÜLKÜ YURDU

GİRNE HALK EVİ

11.11.2018
14:30

ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET

ÇAĞLAR STADI

MERİT A.YEŞİLOVA

GÖNYELİ

12.11.2018
18:00

GİRNE 20 TEMMUZ METE

ADANIR STADI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

YENİCAMİ



K-Pet 1.Lig

10.11.2018
14:30

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI

YENİBOĞAZİÇİ

MORMENEKŞE

10.11.2018
14:30

ÇATALKÖY NİHAT

BAĞCIER STADI

DÜZKAYA

HAMİTKÖY

10.11.2018
14:30

DÖRTYOL SAHASI

MESARYA

KARŞIYAKA

11.11.2018
14:30

OZANKÖY MUSTAFA

ÖZKAYIM STADI

OZANKÖY

YALOVA

11.11.2018
14:30

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

YONPAŞ DUMLUPINAR T

11.11.2018
14:30

ÇANAKKALE MUHARREM

DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

MARAŞ

11.11.2018
14:30

AKOVA ERAY VUDALI

STADI

AKOVA VUDA

DEĞİRMENLİK

11.11.2018
14:30

DOĞANCI EMEK

STADI

DOĞANCI

BOSTANCI BAĞCIL



U21 Süper Lig

10.11.2018
12:00

MARAŞ STADI

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

GENÇLİK GÜCÜ

10.11.2018
12:00

LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU

STADI

ÇETİNKAYA

BİNATLI

10.11.2018
12:00

CİHANGİR ANTRENMAN SAHASI

CİHANGİR

ESENTEPE

10.11.2018
12:00

LEFKE 16 AĞUSTOS STADI

LEFKE

TÜRK OCAĞI

11.11.2018
12:00

GİRNE PIA BELLA SAHASI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

YENİCAMİ

11.11.2018
12:00

LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU

STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

GENÇLER BİRLİĞİ

11.11.2018
12:00

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU

ALPAY VOLKAN ANT. SAHASI

BAF ÜLKÜ YURDU

GİRNE HALK EVİ

11.11.2018
12:00

ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET

ÇAĞLAR STADI

MERİT A.YEŞİLOVA

GÖNYELİ



U21 1. Lig

10.11.2018
12:00

YENİBOĞAZİÇİ OSMAN E.

MEHMET STADI

YENİBOĞAZİÇİ

MORMENEKŞE

10.11.2018
12:00

ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER

STADI

DÜZKAYA

HAMİTKÖY

10.11.2018
12:00

DÖRTYOL SAHASI

MESARYA

KARŞIYAKA

11.11.2018
12:00

OZANKÖY MUSTAFA

ÖZKAYIM STADI

OZANKÖY

YALOVA

11.11.2018
12:00

GÖÇMENKÖY STADI

GÖÇMENKÖY

YONPAŞ DUMLUPINAR

11.11.2018
12:00

ÇANAKKALE MUHARREM

DÖVEÇ STADI

ÇANAKKALE

MARAŞ

11.11.2018
12:00

AKOVA ERAY VUDALI STADI

AKOVA VUDA

DEĞİRMENLİK



KTFF U17 Ligi A Grubu

10.11.2018
09:45

GİRNE PIA BELLA SAHASI

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ

TÜRK OCAĞI

10.11.2018
09:45

GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU

ALPAY VOLKAN ANT. SAHASI

BAF ÜLKÜ YURDU

YALOVA

11.11.2018
09:45

GÜZELYURT SENTETİK SAHA

BİNATLI

DÜZKAYA



KTFF U17 Ligi B Grubu

10.11.2018
09:45

MARAŞ STADI (SENTETİK)

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ

GÜVERCİNLİK

10.11.2018
09:45

VADİLİ 14 AĞUSTOS STADI

VADİLİ

DÖRTYOL

11.11.2018
09:45

MARAŞ STADI (SENTETİK)

YONPAŞ DUMLUPINAR

CİHANGİR



KTFF U17 Ligi C Grubu

10.11.2018
09:45

LEFKOŞA ORTAKÖY SAHASI

YENİCAMİ

MERİT A. YEŞİLOVA

10.11.2018
09:45

LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI

KÜÇÜK KAYMAKLI

GÖNYELİ

11.11.2018
09:45

LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI

YILMAZKÖY

ÇETİNKAYA

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75