banner108
Öne Çıkanlar Sorumlular en şiddetli şekilde cezalandırılmalı Huriye gururlandırdı Kara; Kolay lokma olmadığımızı ispatlayacağız..! FLAŞŞŞ.. Uçkandan Dev Başarı... Meksika Futbol Ligi Sorumlusu Oldu.. arenasporkolik
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

1.LİGDE 2. HAFTANIN ARENA PANORAMASI…!
banner98




Akova ile Göçmenköy ilk 2 haftada puan alamazken, 7 takım galibiyet, 7 takım ise mağlubiyet almadı. Mormenekşe'den Turgut Kaçar, iki haftada attığı 5 golle, K-PET Birinci Lig Gol Krallığı Yarışı'ndaki liderliğini sürdürdü.

Haftanın Takımı: GHE

Girne Halk Evi, Görneç deplasmanından ilk devrede attığı 2 golle kayıpsız dönerek, 6 puana yükseldi

 

Haftanın Futbolcusu: Hikmet (Dumlupınar)

Dumlupınar Hamitköy karşısında 2 kez mağlup duruma düşmesine rağmen maçı çevirmeyi başarıp, galip gelirken, Hikmet attığı 2 golle galibiyetin mimarı oldu

 

Haftanın Teknik Adamı: Ahmet Zaifoğlu (Değirmenlik)

Değirmenlik, Göçmenköy deplasmanından önemli bir 3 puan çıkarırken, teknik direktör  Ahmet Zaifoğlu yerinde müdahalelerle galibiyetin gelmesini sağladı

 

Haftanın Hakemi: Hüseyin Özkan (Çanakkale - Mehmetçik)

Hüseyin Özkan yağmurdan dolayı ağırlaşan zeminde oynanan Çanakkale - Mehmetçik maçında, pozisyonlara yakın olup yerinde kararla iyi bir maç yönetti

 

Haftanın Kare ASI

Athos (GHE)

Orhan (Maraş)

Adem (Değirmenlik)

Turgut (Mormenekşe)


Haftanın On Biri

Mustafa Dağman (Değirmenlik)

Hasan (Dumlupınar)

Gökhan Demir (Maraş)

İsmail  (Gönyeli)

Yusuf (Değirmenlik)

Adem (Dumlupınar)

Emre (Değirmenlik)

Şenol (GHE)

Gökhan Yazlık (Maraş)

Tacettin (Gönyeli)

Turgut (Mormenekşe)

 

Haftanın Sonuçları

GÖNYELİ

1 - 0

BOSTANCI BAĞCIL

GÖÇMENKÖY

0 - 1

DEĞİRMENLİK

ÇANAKKALE

0 - 0

KAYA MEHMETÇİK

GÖRNEÇ

0 - 2

GİRNE HALK EVİ

LAPTA

0 - 0

DOĞANCI

MORMENEKŞE

2 - 2

ESENTEPE

DUMLUPINAR

3 - 2

HAMİTKÖY

AKOVA VUDA

1 - 3

MARAŞ

 

K-Pet 1.Lig Puan Tablosu

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

DUMLUPINAR

2

2

0

0

5

2

3

6

2.

GİRNE HALK EVİ

2

2

0

0

3

0

3

6

3.

ESENTEPE

2

1

1

0

6

3

3

4

4.

MORMENEKŞE

2

1

1

0

6

3

3

4

5.

LAPTA

2

1

1

0

3

0

3

4

6.

DEĞİRMENLİK

2

1

1

0

2

1

1

4

7.

GÖNYELİ

2

1

1

0

2

1

1

4

8.

MARAŞ

2

1

0

1

3

3

0

3

9.

BOSTANCI BAĞCIL

2

1

0

1

1

1

0

3

10.

HAMİTKÖY

2

0

1

1

4

5

-1

1

11.

ÇANAKKALE

2

0

1

1

0

1

-1

1

12.

GÖRNEÇ

2

0

1

1

2

4

-2

1

13.

DOĞANCI

2

0

1

1

1

4

-3

1

14.

KAYA MEHMETÇİK

2

0

1

1

0

3

-3

1

15.

GÖÇMENKÖY

2

0

0

2

0

2

-2

0

16.

AKOVA VUDA

2

0

0

2

2

7

-5

0

 

Haftanın Programı

07/10/2017

15:30:00

HAMİTKÖY

MARAŞ

07/10/2017

15:30:00

DOĞANCI

ÇANAKKALE

08/10/2017

15:30:00

ESENTEPE

LAPTA

08/10/2017

15:30:00

GİRNE HALK EVİ

DUMLUPINAR

08/10/2017

15:30:00

BOSTANCI BAĞCIL

GÖÇMENKÖY

08/10/2017

15:30:00

MORMENEKŞE

AKOVA VUDA

08/10/2017

15:30:00

KAYA MEHMETÇİK

GÖNYELİ

08/10/2017

15:30:00

DEĞİRMENLİK

GÖRNEÇ

 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75