banner108
Öne Çıkanlar Bamba olumlu not aldı! Voleybolu Bıraktı.. Vakıfbank arenasporkolik Voleybol
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Yaz Kupası Yapıldı..!
banner98

Yarışmanın ödüllerini, Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen ile federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken, Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler Öykü Ergin, başkanlığında, Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler. Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, ,Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halk Evi, Güzelyurt Taekwondo karate ihtisas kulübü, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü ve 3 bölge takımlarından Lisansları 2018 yılı vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içerisinde geçti.

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori: 1.Pınar Akarpınar 2.Betül Ceylan 3.Didem Yanar

2.Katagori: 1.Ana Tüysüz 2.Tuba Şener 3.Gülcan Abdulaliyeva

3.Katagori: 1.Dalya Türk 2.Gülizar Koç 3.Sevda Çamkıran

4.Katagori: 1.Yaren Yuvka 2.Şerife Patlar 3.Nuket Türk

5.Katagori: 1.Ezgi Ceren Acaralp 2.Tülin Kartal 3.Hande Yanar

6.Katagori: 1.Dora Selen Acaralp 2.Ömür Zahide Gül 3.Elif Parlak

7.Katagori: 1.Ayşe Naz Erdoğan 2.İpek Nur Gül 3.Senem Kartal

8.Katagori: 1.Zehra Bilge Bayram 2.Buse Çevik 3.Tülay Kınal

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Katagori: 1.Pınar Akarpınar 2.Betül Ceylan 3.Didem Yanar

2.Katagori: 1.Ana Tüysüz 2.Tuba Şener 3.Gülcan Abdulaliyeva

3.Katagori: 1.Dalya Türk 2.Gülizar Koç 3.Sevda Çamkıran

4.Katagori: 1.Yaren Yuvka 2.Şerife Patlar 3.Nuket Türk

5.Katagori: 1.Ezgi Ceren Acaralp 2.Tülin Kartal 3.Hande Yanar

6.Katagori: 1.Dora Selen Acaralp 2.Ömür Zahide Gül 3.Elif Parlak

7.Katagori: 1.Ayşe Naz Erdoğan 2.İpek Nur Gül 3.Senem Kartal

8.Katagori: 1.Zehra Bilge Bayram 2.Buse Çevik 3.Tülay Kınal

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori: 1.Efe Çevik 2.Emirhan Edalı 3.Mehmet Taha

2.Katagori: 1.Mehmet Kayra 2.Mustafa Zana Bayram 3.Taner Kara

3.Katagori: 1.Emir Veysel Levent 2.Ufuk Öztürk 3.Barış Yıldırım

4.Katagori: 1.Alex Tüysüz 2.Emre Karınca 3.Babur Murtazakulov

5.Katagori: 1.Mert Kaya 2.Oğulcan Doğan 3.Mustafa Sarp Karataban

6.Katagori: 1.Denktaş Karamahmutoğlu 2.Arda Aslan Öztürk 3.Ufuk Gül

7.Katagori: 1.Yunus Emre Tomak 2.Kerim Karpuz 3.Mahmut Colayır

8.Katagori: 1.Vandad Lozani 2.Süleyman Bozkurt 3.Zeynel Yıldırım

9.Katagori: 1.Korhan Çağın 2.Ziya Türk 3.Atakan Türk

banner116
Anahtar Kelimeler:
Yaz Kupası Yapıldı..!
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75