banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik kktc spor Yeni Erenköy 8 Yıl Sonra Çim Sahası İle Döndü..! K-Pet 1.Ligde 5.-6.-7 ve 8. Hafta programı açıklandı..! Garavayı Devirdi.. (21)
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Yarıştılar, ödülleri aldılar..!
banner98

 






Yıldız Kız –Erkek kategorisinde 14, Genç Kız – Erkek kategorisinde 9 okulun yarıştığı şampiyonada ferdi sıralama ve takım sıralamalarında dereceye girenler ödülleri aldı. Dereceye girenlere ödülleri Talim Terbiye Dairesi Müdürü Havva Dağsever, Genel Ortaöğretim Dairesi Müdürü Hüseyin Kavaz, Eğitim Ortak Hizmetler Dairesi Müdürü Ersin Doğaç ve Atletizm Federasyonu Asbaşkanı Hüseyin Eğitmen tarafından verildi. Dereceye girenlere yarış sonrası ödülleri verildi.


Yıldız Kızlar 2000 metre FERDİ SIRALAMA                                                                                                                   
1-
YAĞMUR BOZOĞLAN  - THE AMERICAN FUTURE COLLEGE                                                                                      
2-
ALEYNA GÖÇGÜN  - THE AMERICAN FUTURE COLLEGE                                                                                             
3-MEKSELİNA BUHUR  - ŞEHİT HÜSEYİN RUSO ORTAOKULU

Yıldız Kızlar 2000 metre TAKIM SIRALAMA                                                                                                       
1-
THE AMERICAN FUTURE COLLEGE                                                                                                                                     
2-
ŞEHİT HÜSEYİN RUSO ORTAOKULU                                                                                                                                   
3-
BAYRAKTAR ORTAOKULU

Yıldız Erkekler 3000 metre FERDİ SIRALAMA                                                                                                     
1-
ORAZGELDİ DOLKANOV -  YAKIN DOĞU KOLEJİ                                                                                                            
2-
BİLAL CABAN -  ATLEKS SANVERLER ORTAOKULU                                                                                                             
3-
BORA ALTUN  - YAKIN DOĞU KOLEJİ

Yıldız Erkekler 3000 metre TAKIM SIRALAMA                                                                                                                   
1-
YAKIN DOĞU KOLEJİ                                                                                                                                                             
2-
ATLEKS SANVERLER ORTAOKULU                                                                                                                             
3-
BAYRAKTAR TÜRK MAARİF KOLEJİ

Genç Kızlar 3000 metre FERDİ SIRALAMA                                                                                                               
1-
NEZİHAT DOYGUNEL  - YAKIN DOĞU KOLEJİ                                                                                                                       
2-
DEMET ÇAKIR  - YAKIN DOĞU KOLEJİ                                                                                                                                 
3-
PINAR KARAKAYA -  LEFKOŞA TÜRK LİSESİ


Genç Kızlar 3000 metre TAKIM SIRALAMA                                                                                                                       
1-
YAKIN DOĞU KOLEJ                                                                                                                                                        
2-
LEFKOŞA TÜRK LİSESİ                                                                                                                                                     
3-
BÜLENT ECEVİT ANADOLU LİSESİ

Genç Erkekler 5000 metre FERDİ SIRALAMA                                                                                                            
1-
MUSTAFA YORULMAZ  - YAKIN DOĞU KOLEJİ                                                                                                                         
2-
EMRE SOYTÜRK  -  ATATÜRK MESLEK LİSESİ                                                                                                                  
3-
SALİH DAĞLAR ESLEK -  BÜLENT ECEVİT ANADOLU LİSESİ

Genç Erkekler 5000 metre TAKIM SIRALAMA                                                                                                                        
1-
YAKIN DOĞU KOLEJİ                                                                                                                                                       
2-
BÜLENT ECEVİT ANADOLU LİSESİ                                                                                                                                  
3-
CENGİZ TOPEL ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner75