banner67
Öne Çıkanlar arenasporkolik GAÜ YDÜ kktc spor GAÜ Çetinkaya ve Asım Vehbi Disiplinlik Oldu..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Tetikleri Konuşturdular..!
banner98

2 gün süren mücadele sonunda Tüfek Büyük Erkekler’de Alayköy Avcılık Atıcılık adına yarışan Fevzi Havutcu, Tüfek Genç Erkekler’de Lefkoşa Avcılık Atıcılık adına yarışan Burak Yıldırım, Tüfek Büyük Kadınlar’da Lefkoşa Avcılık Atıcılık adına yarışan Pınar Ş.Kavaz ve Tüfek Genç Kadınlar’da ise Levent Atıcılık Kulübü adına yarışan Sena Dinçer 1’inci oldu.

Ayrıca Tabanca Büyük Erkekler’de Polis Genel Müdürlüğü adına yarışan Aykut Çavuşoğlu, Tabanca Genç Erkekler’de Alayköy Avcılık Atıcılık adına yarışan Tamer Yiğit Soykan ve Tabanca Büyük Kadınlar’da Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı adına yarışan Gülbahar Avcı ve Genç Kadınlar’da ise UKÜ Spor Birliği Kulübü adına yarışan Emine Yontucu 1’inci oldu. Teşvik Ödül Birincisi ise Çağhan Kuruçeşme oldu.

Paralimpik Tabanca-Tüfek Atış dallarında UKÜ Spor Birliği ve Levent Atıcılık Kulübü adına yarışan Emine Bozkurt, Orkun Bozkurt, Besim Zafersoy, Ahmet Akdeniz, Ahmet Alphun ve Hürmüs Atakanlı Birinci olmuştur. ISSF Kurallarının geçerli olduğu ve toplam 68 sporcunun katılım gösterdiği Müsabakalarda Derece alan atıcı sporcular aşağıdaki gibidir.

BÜYÜK ERKEKLER:
1- Fevzi Havutcu ( Alayköy A/A )

2- Tolgay Boyacıoğlu ( Güv.K.K’lığı )

3- Eray Karacamert ( Güv.K.K’lığı )

TÜFEK GENÇ ERKEKLER:

  1. Burak Yıldırım ( Lefkoşa A/A )
  2. Onur Ulaş ( Alayköy A/A )
  3. Tolga Kansu ( Alayköy A/A )

TÜFEK TEŞVİK ÖDÜLÜ:

  1. Çağhan Kuruçeşme

TÜFEK BÜYÜK KADINLAR :

1- Pınar Kavas ( Lefkoşa A/A )
2- Ece Çetinler ( Güv.K.K’lığı )
3- Aycan Yücel (UKÜ Spor Birliği)

TÜFEK GENÇ KADINLAR :

  1. Sena Dinçer ( Levent Atıcılık )
  2. Cemaliye Aligüllü (UKÜ Spor Birliği)
  3. Cemaliye Aligüllü ( Levent Atıcılık )

TABANCA BÜYÜK ERKEKLER:
1- Aykut Çavuşoğlu ( Polis Genel Müdürlüğü )

2- Burak Özcem ( Polis Genel Müdürlüğü )

3- Hüseyin Mıstıkoğlu ( Polis Genel Müdürlüğü )

TABANCA GENÇ ERKEKLER:

  1. Tamer Yiğit Soykan ( Alayköy A/A )
  2. Berkay Yavuz ( Lefkoşa A/A )
  3. Hakkı K.Şenol ( Alayköy A/A )

TABANCA BÜYÜK KADINLAR :

  1. Gülbahar Avcı ( Güv.K.K’lığı )
    2- Güleser Arslan ( Güv.K.K’lığı )

3- Jale Rüzgar (UKÜ Spor Birliği)

TABANCA GENÇ KADINLAR :

  1. Emine Yontucu ( UKÜ Spor Birliği)
  2. Buse Kamran ( Levent Atıcılık )
  3. Tuğçe Kılınç ( Güv.K.K’lığı )

KULÜPLER:

TÜFEK BÜYÜK ERKEKLER

1. Güvenlik Kuv.K’lığı

2. Alayköy A/A Kulübü

TÜFEK BÜYÜK KADINLAR

  1. Güvenlik Kuv.K’lığı
  2. Lelkoşa A/A Kulübü
  3. UKÜ Spor Birliği

TABANCA BÜYÜK ERKEKLER

1. Polis Genel Müdürlüğü A Takımı

2. Polis Genel Müdürlüğü B Takımı

3. Güvenlik Kuv.K’lığı

TABANCA BÜYÜK KADINLAR

1. Güvenlik Kuv.K’lığı

2. UKÜ Spor Birliği

3. Levent Atıcılık

Anahtar Kelimeler:
Tetikleri Konuşturdular..!
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner66

banner68

banner90

banner91

banner76

banner92

banner70

banner48

banner47

banner74

banner45

banner75