banner108
Öne Çıkanlar BAF Galibiyetle Kapattı.. (51) Büyük Hata Play Offtan Etti.. Düzovaya Geri Döndü.. arenasporkolik Lazio
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Taekwondo’da Yoğun Mesai..!
banner98

Dün gerçekleştirilen organizasyonda Reknki Kuşak sınavı, Taekwondo Lig Müsabakaları ve 30 Ağustos Zafer Kupası müsabakaları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Ligin 5. Haftası gerçekleşti

10 Takımlı Taekwondo liginin dördüncü hafta maçları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı. Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz ile Federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiler.

5. hafta sonuçları

30/08/2020

5.HAFTA

TOL

3

GÜZ. TİK

0

DTB

3

  1. BÖL.

1

LEF. TİK

1

GİRNE TKD İht

3

G.Magusa Sam

0

LFKŞ.BÖLGE

2

GHE

1

GİR.BÖLGE

2

Zafer Kupası kıyasıya mücadelelere sahne oldu

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile düzenlenen Zafer Kupası Taekwondo Karate Aikido Budo Martıalarts Şampiyonası dün (Pazar) Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.

Girne Taekwondo İhtisas Kulüpü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, Mağusa Şampiyonlar İhtisas Kulübü, takımlarından Lisansları 2020 yılı vizeli bay ve bayan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersin de geçti. Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı, Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler Öykü Ergin, Pınar Akarpınar, Ana Tuysüz ve Namzet hakemleri yönettiler

BAYANLAR TORBA MÜSABAKASI

1.Kategori: 1.Elif Uludağ 2.Su Ayza Şahin 3.Özüm Ekmenci

2.Kategori: 1.Duru Su Yenice 2.Masal Akarpınar 3.Sevinç Uludağ

3.Kategori: 1.Azra Turan 2.Cansu Demirel 3.Gizem Gürpınar

4.Kategori: 1.Sophie Tay 2.Gözde Oğuz Abu Kıshık 3.Seden Abu Kıshık

5.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.Zeynep Zorlu 3.Sevda Şahin

6.Kategori: 1.Rabia Tanım

ERKEKLER TORBA MÜSABAKASI

1.Kategori: 1.Utku Sadula 2.Pars Şahin 3.Muhammet Mahmut

2.Kategori: 1.Agit Yenice 2.Kuzey Boztaş 3.Berk Alav

3.Kategori: 1.Sinan Tüfekçi 2.Yusuf Seyhan Şen 3.Ömer Faruk Solak

4.Kategori: 1.Şakir A. Yağızsoy 2.Özkay Ramiz 3.Arda Akın Altuntaş

5.Kategori: 1.Mervan Bayrakçı 2.Ahmet Solak 3.Mirsad Toprak

6.Kategori: 1.Tarkan Yağızsoy 2.Halil Bildik 3.Zeynel Yıldırım

7.Kategori: 1.Arda Aslan Öztürk 2.Yunus Emre Tomak 3.Taner Kara

8.Kategori: 1.Kerim Karpuz 2.Tuğra Tığ 3.Bahadır Boz

9.Kategori: 1.Çağan Saray

Anahtar Kelimeler:
Taekwondoda Yoğun Mesai..
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner109

banner68

banner110

banner91

banner92

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75