banner108
Öne Çıkanlar Lefkoşa Kupası Başlıyor.. Antrenörler Derneği Genel Kurul Gerçekleştiriyor.. Sabri teklifleri değerlendirecek Eski Futbolcusu Teknik Ekibe Katıldı.. LTM
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Taekwondocular 19 Mayıs Anısına Yarıştı..!
banner98

Müsabakalarda dereceye girenlere ödülleri Federasyon Başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken, Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin, başkanlığında. Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

Pandemi dolayısı ile seyircisiz ve pandemi koşulları çerçevesinde gerçekleştirilen ve sadece uluslararası müsabakalarda yarışacak Performans sporcularınında her kategoride iki kişinin katıldığı müsabakalar sporcuların katıldığı büyük heyecan ve çekişme içerisinde geçti.

BAYANLAR SPARING SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Elena Pakhomova

2.Kategori: 1.Şerife Patlar 2.Zeynep Keskin

3.Kategori: 1.Açelya Ergin 2.Hande Erşahinoğlu

4.Kategori: 1.Duru Su Yenice 2.Cemre Su Karagöz

ERKEKLER SPARING SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori: 1.Arda Aslan Öztürk 2.Kıvanç Çağlin

2.Kategori: 1.Yunus Emde Tomak 2.Denktaş Karamahmutoğlu

3.Kategori: 1.Özkay Ramiz 2.Çetin Çiftsüren

4.Kategori: 1.Daniel Khysunov 2.Fedor Fedorov

5.Kategori: 1.Kerim Karpuz 2.Emir Kaflı

6.Kategori: 1.Nikita Gordeev 2.Ahmet Faruk Kocabaş

7.Kategori: 1.Yusuf Seyhan Şen 2 .Agit Yenice

8.Kategori: 1.Arel Özberkman 2.Maxim Sopilok

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75