banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Çatoz lige hazır..! btm 2.lig Finalden önce mangalda buluştular..! Tanerde ısrarcı
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Spor Festivali alkış aldı..!
banner98

 






Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) bazı spor federasyonları ile birlikte düzenlediği 2.Gençlik ve Spor Festivali, birçok branşta güzel mücadelelere sahne oluyor.  Festival kapsamında dün (14 Mayıs Cumartesi) bisiklet, masa tenisi ve jimnastik dallarında müsabakalar gerçekleştirilirken, başarı kazanan sporcular madalya ile ödüllendirildi.

 

Bu kez Kickboks, Duatlon, Tenis, Güreş ve Okçuluk heyecanı yaşandı

Dün akşam gerçekleştirilen kick boks gösteri maçları ilgi ile izlenirken, ALGIM Özel Eğitim Merkezi öğrencilerinin buradaki eğitmenler eşliğinde bazı teknik hareketleri denemesi alkış aldı.


Festival kapsamında bugün sabah saatlerinde duatlon yarışı gerçekleştirildi ve başarı kazananlar ödüllendirildi.


İlgi ile izlenen güreş müsabakaları ise Rıfat Şener Spor Salonu’nda yapıldı.Müsabakalar sonucunda Takım Klasmanında Yakın Doğu Üniversitesi 93 puanla şampiyon olurken, 69 puanla Doğu Akdeniz Üniversitesi ikinci, 30 puanla ise Yükseliş Spor Kulubü üçüncü oldu.

Okçuluk ile tenis karışık çiftler turnuvası heyecanının da yaşanacağı festival renkli görüntülere sahne oldu ve alkış aldı.

Yıldızlar Duatlon Yarışı sonuçları ile Güreş Müsabaka sonuçları aşağıda belirtilmiştir.

 

Yıldızlar Duatlon Yarışı sonuçları
1. Mehmet Açıkgül (17.08)

2.Erinç Kuraner (17.52)

3. Andrey Stavrov (18.23)

 

Güreş Mabakası Sonuçları
42 Kilo

1. Tolga Alp   (YDÜ)

46 Kilo
1. Batuhan Kaçar (YDÜ)
2.Arif Kondoz (YDÜ)
3Celal Barut (DAÜ)

 

50 Kilo
1.Batuhan Ayan (YDÜ)
2.Mehmet Sena Çalebi (DAÜ)

54 Kilo
1. Hasan Aykuyu (YDÜ)
2.Mehmet Aytekin (DAÜ)
3.Mehmet Özbirtan (DAÜ)

 

58 Kilo
1. Erkan Büyüllü (Yükseliş)
2.Mert Tezcan (DAÜ)
3.Gökhan Sağırcı (YDÜ)


63 Kilo
1.Okan Kırdağ (Yükseliş)
2.Kubilay Demirel (YDÜ)
3. Metehan Karayüz (DAÜ)

69 Kilo
1.Yasin Akçay (Yükseliş)
2.Emre Kalem (DAÜ)
3.Yusuf Uçar (YDÜ)

76 Kilo
1.Mehmet Döşemeci (YDÜ)
2.Hasan Kurt (Gayretköy)
3.Atay Pelit (YDÜ)

85 Kilo
1.Adnan Özcevher (YDÜ)
2.Mert Kordan (YDÜ)

100 Kilo
1.Osman Karakuzu (DAÜ)
2.Kadirhan Uçar (Korkuteli)
3.Atahan Kırmızı (YDÜ)


 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75